Česká verze Adobe Creative Suite 3 již v prodeji

Česká verze Adobe Creative Suite 3 již v prodeji

Praha, 8. června 2007 – Společnost Adobe Systems uvedla na trh českou verzi Adobe Creative Suite 3. Lokalizace se týká všech aplikací obsažených v balících CS3 Design Premium, CS3 Design Standard, CS3 Web Premium a CS3 Web Standard. Verze s českým rozhraním nabízí stejné funkce a možnosti jako v březnu představená anglická, včetně podpory české korektury a dělení slov.

Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V této sadě jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat 8 Professional pro vytváření publikací, webových stránek a bohatých interaktivních prostředí. Ode dneška je také dostupná česká verze sady Adobe Creative Suite 3 Design Standard,  jenž obsahuje Adobe Photoshop CS3, Illustrator CS3, InDesign CS3 a Acrobat 8 Professional. Adobe CS3 Design Standard je určen pro návrháře a poskytovatele tiskových služeb, kteří se zaměřují na profesionální design a tiskovou produkci.

Verze Adobe Creative Suite 3 Web Premium je obsáhlá sada, která kombinuje nezbytné nástroje pro web a interaktivní návrh a vývoj. Obsahuje nové verze programů Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3 – spolu s novými verzemi klíčových nástrojů pro grafický design, jako jsou Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 8 Professional. Adobe také uvádí českou verzi Adobe Creative Suite 3 Web Standard, která nabízí programy Adobe Flash CS3 Professional, Fireworks CS3, Dreamweaver CS3 a Contribute CS3.

Sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Design Standard, dále Adobe Creative Suite 3 Web Premium a Web Standard jsou k dispozici prostřednictvím autorizovaných distributorů Adobe.

Témata článku: Acrobat, Adobe Acrobat, Adobe Flash, Adobe Illustrator, Creative, Indesign, Premium, Standard, Web Design

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?