Česká a slovenská verze Microsoft Windows 98 Druhé vydání k dispozici

Nyní je správná doba k upgrade na populární operační systém pro malé firmy a domácí uživatele.
Česká a slovenská verze Microsoft Windows 98 Druhé vydání k dispozici
Microsoft Windows 98 Druhé vydání přináší nové technologie a aktualizace populárního operačního systému. Obsahuje nejnovější verze softwaru pro internet, nové ovladače, opravy, lepší podporu multimédií a novinku – sdílení připojení do sítě internet.

Vylepšený operační systém je k dispozici s novým počítačem i jako nový produkt v maloobchodním řetězci. Uživatelé, kteří již Windows 98 vlastní, mohou zvolit mezi placenou aktualizací (CD Update), která obsahuje všechny novinky a je rovněž k dispozici v maloobchodě. Další možností je bezplatná aktualizace prostřednictvím Service Pack 1, k dispozici zdarma na adrese http://windowsupdate.microsoft.com. Service Pack 1 neobsahuje novinky, jako je sdílení přístupu na internet a vylepšenou podporu hardware. Service Pack 1 je možné získat rovněž prostřednictvím informační linky, tel. (02) 21777222.

Nový software pro internet
Windows 98 Druhé vydání přináší Internet Explorer 5.0, Outlook Express 5, NetMeeting 3, DirectX 6.1 a Windows Media Player 6.1. Tyto novinky ocení uživatelé při práci i zábavě, neboť mohou využít vlastností aplikace Internet Explorer 5.0, která umožňuje rychlejší a přehlednější hledání v síti WWW. Další výhodou je, že Outlook Express 5 nabízí integraci s MSN Hotmail. Direct X 6.1 přinese reálné efekty při hraní oblíbených her bez vysokých nároků na hardware. Nová verze Windows Media Player 6.1 podporuje formáty Windows Media (ASF), MP3, WAW, AVI, MPEG.

Sdílejte jednu silnici
Ke sdílení souborů a tiskáren, jež nabízely již tradiční Windows 98, přináší aktualizovaná verze novinku: sdílení připojení na internet. Toto řešení umožňuje rodině nebo malé firmě s více než jedním počítačem sdílet jeden modem a jedno připojení na internet (ISP). Vytvoření domácí nebo firemní sítě znamená úsporu za přístup do sítě internet.

Podpora nového hardware
Windows 98 Druhé vydání umožní uživatelům plně využít hardwarové novinky, neboť obsahují nejnovější ovladače, aktualizace systému a aktualizace spojené s problematikou roku 2000.

Výhody:

  • Vylepšená podpora USB

  • S podporou pro vysokorychlostní přenos IEEE 1394 získáte možnost rychlejšího připojení k digitálnímu fotoaparátu a k novým zařízením pro ukládání dat

  • Podpora pro Pentium III procesor, který poskytuje podporu 3-D a video efektům.
Windows 98 Druhé vydání rovněž obsahují opravy a aktualizace, které zaručí přechod do roku 2000 a větší stabilitu systému.

Jak získat Windows 98 Druhé vydání:

Současný operační systém Jak aktualizovat?
Windows 3.x / Windows 95 Zakoupit Windows 98 Druhé vydání Upgrade v krabici nebo prostřednictvím multilicence u prodejce Microsoft Software.
Windows 98 „Chci vše“ Objednat Windows 98 Druhé vydání CD Update prostřednictvím informační linky pro Microsoft nebo u prodejce Microsoft Software. Toto řešení obsahuje všechny aktualizace i novinky. Předpokládaná cena je do 500 Kč.
Windows 98 „Pouze aktualizace“ Navštívit http://windowsupdate.microsoft.com a stáhnout jednotlivé aktualizace, tzn. Service Pack 1, IE 5 a další. Neobsahuje nové vlastnosti, jako např. sdílení přístupu na internet, obsahuje opravy a aktualizace.
Nový počítač Windows 98 Druhé vydání jsou okamžitě k dispozici i u všech výrobců PC
Informace o společnosti Microsoft® naleznete na http://www.microsoft.com/cze

Posláním společnosti Microsoft v ČR je přinášet pozitivní změny do každodenního života našich lidí. Kdekoliv lidé pracují, učí se nebo si hrají, usilujeme o usnadnění jejich života prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny našemu trhu. Microsoft je připraven přispět ke zkvalitnění vzdělání, zvýšení produktivity práce, pozvednutí konkurenceschopnosti našich firem a umožnění integrace našeho státu do NATO a EU podporou rozvoje dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti v naší zemi.

Diskuze (1) Další článek: Nainstalujte si zadarmo antiviry kvůli Y2K

Témata článku: Microsoft, Windows, Nová aktualizace, Připojení tiskárny k pc, Sdílení, Nový Outlook, Windows Media Player, Nová linka, Druhá novinka


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu