Ceny internetu padají - VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

24. leden 2007. VOLNÝ, přední alternativní telekomunikační operátor, mění portfolio svých služeb VOLNÝ Internet. Součástí změny je výrazné snížení cen internetového připojení. VOLNÝ přichází s nejnižší cenou na trhu – připojení s rychlostním tarifem 512kbit/s za 349,- Kč. V rámci vlastní sítě VOLNÝ navíc nabídne samostatné internetové připojení bez nutnosti platit paušál za pevnou linku.
Ceny internetu padají - VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu
VOLNÝ přichází s nabídkou nejlevnějšího vysokorychlostního internetové připojení na trhu. Internetové připojení VOLNÝ Internet (rychlostní tarif 512 kbit/s), v ceně od 349,- Kč, je dostupné všem uživatelům pevné telefonní linky v ČR. Aktivace služby je zdarma, není nutná žádná změna telefonní linky. Zákazník má rovněž možnost získat modem pro připojení dvou nebo více počítačů i s příslušenstvím za výhodné ceny. V rámci sítě VOLNÝ je cena stejná – 349,- Kč, navíc bez datových limitů. VOLNÝ rovněž přichází s nabídkou samostatného internetového připojení, bez nutnosti platit paušál za pevnou telefonní linku a bez datových limitů. Jedná se o službu VOLNÝ Internet Extra. Tato služba je dostupná ve vlastní síti VOLNÝ. VOLNÝ Internet Extra nabízí internetové připojení o rychlostech 1 Mbit/s, 2 Mbit/s a 10 Mbit/s, a to od 629,- Kč*. „VOLNÝ opět potvrzuje svou pozici lídra na trhu broadbandu. S nasazením nejnižší ceny vysokorychlostního internetu na českém trhu internet zpřístupňujeme dalším zákazníkům a pomáháme dalšímu růstu internetu. Rovněž reagujeme na silnou poptávku po tzv. “nahém internetu”, tedy nabízíme službu s možností internetového připojení bez nutnosti platit paušál za telefonní linku společnosti Telefonica O2. To je naše výzva pro trh,” říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ. V lednu VOLNÝ rozšířil vlastní síť. Ta je nyní dostupná v Praze, Brně, Ostravě, Příbrami, Mladé Boleslavi, Kladně, Teplicích, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové a v Olomouci. V současné době pokrývá síť VOLNÝ přes 30%, tedy přibližně 800.000 telefonních linek v ČR. * cena je uvedena bez DPH.

Témata článku: Internet, Extra, Telefonica, Telefonní linka, Mladá Boleslav, Dostupná síť, Olomouc, Linka, Internetové připojení

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • Ota 25. 1. 2007 15:41:19
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?