Centrum.cz a Atlas.cz navyšují kapacitu emailových schránek

Centrum.cz a Atlas.cz navyšují kapacitu emailových schránek

Uživatelé Mail Centrum.cz a Atlas.cz se mohou ode dneška těšit na navýšení kapacity svých schránek na 5GB. Přičemž v blízké budoucnosti se počítá s rozšířením na neomezenou kapacitu.

Navýšení je k dispozici pro všechny uživatele. Automaticky bude nastaveno jen těm, kteří již mají aktivovánu schránku o velikosti 2GB. Ostatní si mohou kapacitu zvýšit tím, že si nechají na svůj telefon zdarma zaslat ověřovací SMS (z důvodu ochrany před zneužitím). Telefonní číslo uživatele nebude využíváno pro žádné další účely. Jako bonus získají uživatelé, kteří si zvětší kapacitu schránky z 20MB na 5GB, 15 SMS zdarma, které mohou ze své schránky poslat do jakékoliv mobilní sítě a také získají přístup k odesílacímu SMTP serveru pro pohodlné posílání emailů odkudkoliv.

„Současné navýšení kapacity je mezikrokem ke kapacitně neomezené schránce, kterou pro Mail Centrum.cz a Atlas.cz připravujeme v nejbližších měsících. Již nyní mají uživatelé v limitu 5GB možnost uložit do schránky až 33 333 zpráv, což je více než u „neomezené“ schránky konkurence, “ uvádí Miroslav Kubát, produktový manažer Centrum Holdings.
 

Témata článku: Bonus, Atlas, Kapacita

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje