Centrum Holdings nabízí svým uživatelům servis počítače na dálku

Centrum Holdings nabízí svým uživatelům servis počítače na dálku

Uživatelé služeb Centrum Holdings mohou nově využívat helpdesk také k drobným opravám svého počítače. Během pár kliků mají k dispozici kvalitní a rychlý servis sedm dní v týdnu od 8 do 23h. Diagnostika počítače je zdarma, ceny oprav začínají na 199 Kč a v průměru se pohybují okolo 240 Kč, přičemž zákazník platí vždy až po vyřešení problému. Centrum Holdings zajišťuje servis na dálku ve spolupráci s firmou Vronli (www.vronli.cz).

„Servis počítače na dálku jsme zavedli kvůli velkému množství uživatelů, kteří nás na hepldesku
Centrum Mailu a dalších našich služeb žádali o pomoc s vyřešením potíží s jejich PC. Nejčastějšími problémy jsou zavirovaný počítač nebo poškozený operační systém, např. pomalý start, nenadálé chyby při používání počítače, tzv. modrá smrt atp. Kromě běžných oprav můžeme našim uživatelům pomoci zrychlit počítač, optimalizovat jeho fungování nebo nastavit nové PC,“ popisuje Miroslav Kubát, produktový manažer Centrum Holdings.

Pro využití servisu je třeba vyplnit vstupní formulář na stránce:napoveda.centrum.cz/servispc/ poté stáhnout a spustit servisní aplikaci. Je to jednoduché, není třeba nic složitě nastavovat. Během chvíle je na chatovacím okně k dispozici profesionální technik, který nejprve probere s uživatelem jeho problém a udělá zdarma diagnostiku. Na jejím základě vypočítá cenu služby.

Platbu za provedený servis je možno uhradit bankovním převodem, složenkou, pomocí platební karty nebo přes platební systém GoPay.

Další článek: OrganizeTube je mocný nástroj pro ovládnutí YouTube

Témata článku: Běžná platba, Běžný převod, Jednoduchá oprava, Servis

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší