Cenově dostupný tisk s novou řadou tiskáren HP Deskjet

Cenově dostupný tisk s novou řadou tiskáren HP Deskjet

Společnost HP oznámila, že rozšiřuje svoje portfolio tiskáren HP Deskjet Ink Advantage o sedm nových modelů, které nabízejí více možností cenově dostupnějšího tisku v kvalitě HP a s funkcemi jako například přímý bezdrátový tisk bez nutnosti připojovat tiskárnu k síti.(1)

Prioritou je u nových tiskáren HP Ink Advantage kvalitní tisk za cenu dostupnější pro domácí uživatele a malé kanceláře. Tito zákazníci tak budou moci tisknout za stejnou cenu dvakrát tolik stránek.(2)

·Model multifunkční tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One se nyní nabízí s intuitivním grafickým displejem pro snadnou obsluhu tisku, skenování a kopírování – a samozřejmě ve vysoké kvalitě a s nízkými provozními náklady.

·Nové multifunkční tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 3515, 3525, 5525 a 6525 e-All-in-One nabízejí přímý bezdrátový tisk – uživatelé tak mohou tisknout přímo z bezdrátových mobilních zařízení bez sítě nebo routeru.(1)

·Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 4615 All-in-One a 4625 e-All-in-One umožňují uživatelům tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat a přitom ušetřit až 40 % energie s pomocí funkce nastavitelného načasování sepnutí a vypnutí.(3)

HP má jedinečnou tradici v nabízení inovativních řešení s velkou variabilitou výběru. Naše rozrůstající se portfolio produktů HP Deskjet Ink Advantage nyní nabídne ještě širší výběr pro zákazníky, kteří hledají cenovou dostupnost, vyšší výtěžnost za nižší cenu, ale nechtějí slevit z kvality či spolehlivosti,“ uvedl Robert Šárik, produktový manažer pro inkoustové tiskárny HP ČR.

Společnost HP byla se svojí modelovou řadou Ink Advantage prvním výrobcem, který nabídl zákazníkům možnost tisknout za stejnou cenu až dvakrát tolik stránek(2), přičemž si zákazníci v ČR mohou vybrat z nejširší nabídky tiskáren. Nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage, obohacené o nové funkce a s ještě vyšší rychlostí tisku, než jsme byli zvyklí vídat u předchozích modelů, nabízejí v různých cenových hladinách vše, co uspokojí rozmanité potřeby zákazníků.

Inovativní technologie

Nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 3515, 3525, 5525 a 6525 e-All-in-One jsou vybaveny inovativními funkcemi, které dokládají konkurenční náskok HP v oblasti reakce na potřeby zákazníků, které díky pokračující digitalizaci a vyšší mobilitě stále rostou. HP umožňuje svým zákazníkům:

Klepněte pro větší obrázek

HP představuje tyto nové modely tiskáren HP Deskjet Ink Advantage:

·HP Deskjet Ink Advantage 2515 e-All-in-One v ceně od 1 499 Kč (vč. DPH).

·HP Deskjet Ink Advantage 3515 e-All-in-One v ceně od 1 799 Kč (vč. DPH).

·HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One v ceně od 2 199 Kč (vč. DPH).

·HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One v ceně od 2 699 Kč (vč. DPH).

·HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One v ceně od 3 799 Kč (vč. DPH).

·HP Deskjet Ink Advantage 4615 e-All-in-One v ceně od 2 399 Kč (vč. DPH).

·HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One v ceně od 2 999 Kč (vč. DPH).

Nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage jsou na českém trhu v prodeji od srpna 2012. Tiskárny mají energetickou třídu ENERGY STAR® a díky automatickému oboustrannému tisku a kopírování mohou ušetřit až 50 procent papíru.

Více možností pro cenově dostupnější tisk

HP uvádí na trh nové modely tiskáren Deskjet Ink Advantage a rozšiřuje tak spektrum možností levnějšího tisku. Mezi nové tiskárny patří:

·HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One – tiskárna je ideální volbou pro domácí uživatele, kteří hledají kompaktní a cenově dostupné zařízení. Uživatelé mohou snadno tisknout, skenovat a kopírovat dokumenty a fotografie díky intuitivnímu displeji s ikonovým zobrazováním a upravovat si obrázky či text pomocí tlačítka na zvětšení či zmenšení formátu. Studenty určitě potěší cenově dostupný bezokrajový tisk v HP kvalitě, díky němuž vyniknou jejich úkoly a projekty do školy.(7)

·Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 4615 All-in-One a 4625 e-All-in-One představují ideální volbu pro podnikatele, kteří chtějí univerzální zařízení, jež bude tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat – a navíc produkovat dokumenty za nízkou cenu. Zařízení v energetické třídě ENERGY STAR® je vybaveno automatickým podavačem dokumentů na 35 stran, který ještě zrychlí kompletaci tiskových úloh.

Multifunkční tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One je určena domácím uživatelům a malým kancelářím, kterým nabízí díky funkci HP ePrint přímý tisk a sdílení zdrojů s bezdrátovou sítí.(4)(7)(8)

Levnější tisk v HP kvalitě

Na trh vstupují také dva nové typy inkoustových tiskových kazet – série HP 650 a HP 655 – pro nové tiskárny HP Deskjet Ink Advantage. Tyto originální inkoustové kazety HP umožňují tisknout až 600 stran za cenu 225 Kč(7), přičemž vytištěný dokument je v kvalitě pro archivaci a vytištěná fotografie v kvalitě jako z minilabu. Inovativní systém HP Ink Advantage dává možnost zazářit také žákům a studentům – mohou tisknout úkoly a projekty do školy levně a kvalitně. Domácí uživatel či malá kancelář ocení spolehlivý bezdrátový tisk a nízké náklady.

Mimořádná spolehlivost nabízí zákazníkům nižší riziko – a náklady – v souvislosti s poškozením tiskárny a s nutností opětovného tisku kvůli úniku barvy či ucpaným kazetám, což jsou hlavní problémy způsobené použitím neoriginálního spotřebního materiálu.

Další článek: Je rozhodnuto, Seznam své datové centrum postaví. Zvažuje 100Gb linku

Témata článku: Nový únik, Tiskárny multifunkční, Energy, Nízká cena, Tiskárny HP, Ideální volba, HP Deskjet, Advantage, Spolehlivá volba, One X, Zmenšený model, Nízká kvalita, All In One, Přímá volba, Energetický náklad, Nízká třída, Nový zákazník, Malá spolehlivost, Hp pro one na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

** Prohlížeč Google Chrome ukrývá mnoho zajímavých možností ** Našli jsme deset nejzajímavějších skrytých nastavení ** Můžete si například výrazně vylepšit práci s kartami

Karel Kilián | 18

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky