CeBIT Newcomer Special

Veletržní správa Deutsche Messe AG, Hannover, připravila zvláštní nabídku účasti na veletrhu pro vystavovatele, kteří se doposud mezinárodního veletrhu informačních technologií, telekomunikací, software a služeb CeBIT Hannover nezúčastnili.
CeBIT Newcomer Special

Tato nabídka zahrnuje výstavbu systémového stánku se základním vybavením na výstavní ploše 15 m2, řadu doplňkových služeb a navíc 300 volných vstupenek pro obchodní partnery, které si nový vystavovatel pozve k návštěvě své expozice - to vše za cenu 4.990,- EUR plus německá daň z  přidané hodnoty ve výši 16 %. Daň si mohou čeští vystavovatelé - plátci DPH - vyžádat po veletrhu zpět od německého finančního úřadu. Termín pro podání přihlášky je 31. prosinec 2005.

 

Všichni čeští vystavovatelé navíc dostanou finanční podporu od Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, protože veletrh CeBIT 2006 byl zařazen na seznam ficiálních účastí České republiky na veletrzích v zahraničí v roce 2006. Organizací oficiální účasti byla pověřena a. s. RAPID Praha. V letošním roce se na veletrhu CeBIT prezentovalo 36 vystavovatelů z České republiky na ploše 1.049 m2.

 

Podrobné informace o nabídce CeBIT Newcomer Special najdou zájemci na www.cebit.de/newcomerspecial_gb.

 

 

CeBIT Hannover: Největší světový veletrh  ITK v srdci Evropy

 

Pod heslem „Digital Solution for Work & Life“ je centrem veletrhu CeBIT 2006 celý svět digitální techniky. Jeho součástí jsou jak obchodní aplikace, tak zábavní elektronika. Mezinárodní odvětví informačních a telekomunikačních technologií bude reprezentovat na veletrhu CeBIT 2006 okolo 6 350 vystavovatelů (2005: 6 246) na čisté výstavní ploše 312 500 čtverečních metrů (2005: 307 708), kteří zde ukážou celé spektrum  digitálních řešení. Počet zahraničních vystavovatelů ve srovnání s minulým rokem opět stoupl: Poprvé zde bude 3 330 firem ze  70 zemí – to je více než 52 %  celkového počtu vystavovatelů. Většina podniků ze zahraničí  je přihlášena z Tchaj-wanu, Číny, Jižní Koreje a USA. Evropu, která je tu zastoupena téměř celá, reprezentuje 39 zemí. Vedoucími národy jsou vedle Německa Velká Británie, Nizozemí, Rusko, Itálie, Francie, Turecko, Švédsko a Švýcarsko. I při zahajovací slavnosti veletrhu CeBIT bude udávat takt Evropa: Hlavním řečníkem bude šéf britského poskytovatele mobilních radiových služeb Vodafone Arun Sarin.

 

Ve statistice počtu návštěvníku   Evropa jasně vede. Na minulý CeBIT přijelo okolo 70 000 hostů z Evropské  unie, 6 000 ze střední a východní Evropy a  12 000 z dalších  evropských zemí. Celkem CeBIT 2005 navštívilo okolo půl milionů hostů – z toho přes 128 000 z celého světa. I podíl návštěvníků z asijského Tichomoří je vysoký - přes 32 000 hostů –  to je více než 25 % všech zahraničních návštěvníků veletrhu - přijelo do Hannoveru na  CeBIT minulý rok.

 

Další informace o celém programu veletrhu CeBIT 2006  a k jednotlivým částem stěžejní oblasti výstavní nabídky naleznete na internetové adrese  www.cebit.de.

Témata článku: Software, Hannover, Celá Evropa

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí