CeBIT 2013: Svěží monitory od AOC

CeBIT 2013: Svěží monitory od AOC

Společnost AOC představí na letošním ročníku největšího veletrhu informačních technologií CeBIT 2013 v Hannoveru spoustu novinek a inovací. Od 5. do 9. března tak budou mít návštěvníci tohoto veletrhu možnost prohlédnout si například nový 29palcový monitor se širokoúhlým formátem obrazu 21:9, dále 24palcový herní monitor s označením g2460Pqu nebo jeden z nejprodávanějších monitorů AOC současnosti, 27palcový IPS monitor s MHL připojením. Tyto a mnohé další monitory značky AOC naleznete na stánku F51 v hale 15.

29“ designový monitor se širokoúhlým formátem obrazu

AOC přichází s 29palcovým monitorem s neobvyklým formátem obrazu 21:9, ideálním pro sledování filmů se širokoúhlým obrazem. Zároveň ovšem díky své šířce nabízí spoustu výhod i pro práci v kanceláři – konečně máte na ploše dostatek místa pro všechny ikonky.

Skvělá rychlost, jedinečná výbava: víc pro hráče

24palcový monitor s rozlišením 1920x1080 pixelů a neuvěřitelnou dobou odezvy pouze 1 ms, čtyřmi USB porty zabudovanými v rámu, perfektní ergonomií a širokou nabídkou připojení (VGA, DVI, HDMI a DisplayPort) se jmenuje g2460Pqu.

Klepněte pro větší obrázek

Ergonomický IPS monitor do kanceláře

AOC představuje 23palcový monitor určený do kancelářského prostředí. Model i2360Phu je ergonomicky flexibilní (výškově nastavitelný stojan, rotace, funkce PIVOT), disponuje širokou nabídkou připojení včetně USB hubu. Navíc tento LED model odpovídá náročným podmínkám certifikací, jako je EPEAT Gold a TCO 5.0.

IPS pro každého

Dalším z řady IPS monitorů značky AOC je 23palcový Full HD model s označením i2369Vm. Skvěle vypadá, má široké možnosti připojení a je určen pro domácnosti. Díky technologii MHL můžete monitor pohodlně propojit s jakýmkoli zařízením s operačním systémem Android a prohlížet si jeho obsah na velké obrazovce, aniž byste k propojení potřebovali počítač.

MHL připojení: Android na 27 palcích

Monitor AOC myPlay i2757Fm patří mezi v současnosti nejprodávanější 27palcové monitory. Velkoformátový displej s Full HD rozlišením zobrazuje obsah v prvotřídní kvalitě a přináší další výhody, jako je odnímatelný stojan a MHL připojení.

Acer věří Chromu, Windows 8 v prodejích neoslnil

Témata článku: Full HD, Monitor, Skvělý monitor, LED Monitor, Širokoúhlý monitor, Pivot, Hannover, Herní obsah, USB Hub, Náročný hráč, Full, Nejprodávanější model

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší