CeBIT 2013 představí Business Software ze všech jeho stránek

CeBIT 2013 představí Business Software ze všech jeho stránek

O nejnovějších trendecha inovacích v oblastech Enterprise Resource Planning (ERP) mají návštěvníci příležitost se informovat na veletrhu CeBIT 2013 v hale č. 5 v ERP-Area. Současně budou představeny speciální aplikace pro CRM, ECM/DMS a Business Intelligence (BI). Hlubší pohled na tato témata bude návštěvníkům umožněn v sousední hale č. 6.

Fórum ERP je srdcem ERP-Area. Aktuální trendy trhu a inovace na softwarovém trhu přiblíží odborné přednášky a pódiové diskuse za účasti nezávislých analytiků. Uživatelé softwaru budou hovořit o svých zkušenostech při realizaci nových koncepcí, experti poskytnou tipy pro softwarové projekty všecho druhu.

Hned první den veletrhu, 5. března, se představí „Business Software z cloudu – oblasti nasazení a strategie“, téma, které vyvolává zatím ještě v mnoha podnicích nejistotu: Jaké různé koncepce a přístupy existují, jak jednotlivé koncepce vypadají? Na co je třeba brát zřetel při využití řešení Cloud? Jaké výhody a rizika skrývají SaaS & Co.? Na veletrhu CeBIT budou ve středu, 6. března, pod heslem „Projekty ERP – mezi šancí a výzvou“ v centru pozornosti zvláštnosti projektů v oblasti Business-Software. Přednášející z oblasti vědy i z praxe ukážou, jak lze zdolávat různé překážky, plně vyčerpat potenciály zlepšení a realizovat vlastní cíle. Téma „Mobile Solutions – Business na všech kanálech“ bude ve čtvrtek 7. března věnováno stále větší rozmanitosti komunikačních prostředků a cest (Hardware a Software), které ovlivňují stejnou měrou soukromý, pracovní a profesní život. Mobilní řešení od Social Networks po Business Apps – jsou téměř vždy k dispozici a dají se stále využívat, umožňují rychlou a efektivní výměnu informací a mohou značně usnadnit interní i externí komunikaci. Pro oddělení IT z toho na druhé straně plynou nové výzvy jako například bezpečnost, obzvláště bezpečnost dat a při aktuálním trendu BYOD.

Jednotlivá softwarová řešení mohou přímo mezi sebou porovnávat návštěvníci veletrhu během každodenního srovnání live na scéně fóra ERP nebo pokud se zúčastní Guided Tours. Přihlásit se lze u společnosti Trovarit.

Odborní návštěvníci mimo to mohou celý rok nalézt aktuální příspěvky k Business Softwaru na blogu ERP-Area Blog.

Témata článku: Area, Area 51, Halo, Resource, Jednotlivé řešení, Různé druhy

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí