Časopis Windows IT Pro označil Citrix GoToMeeting Corporate za jedničku v kategorii webové spolupráce

SANTA BARBARA, USA – 30. září 2005 – Časopis Windows IT Pro dnes oznámil, že služba Citrix® GoToMeeting™ Corporate společnosti Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS) , vedoucího světového dodavatele řešení pro přístupovou infrastrukturu, obdržela jeho cenu Readers’ Choice Award for Best Collaboration Solution. Ocenění, které se objevilo v zářijovém čísle chválí službu Citrix GoToMeeting Corporate za snadnost ovládání a paušální cenu.
Časopis Windows IT Pro označil Citrix GoToMeeting Corporate za jedničku v kategorii webové spolupráce

“Ceny čtenářů časopisu Windows IT Pro jsou v IT průmyslu velmi prestižní díky našim čtenářům—kupujícím a uživatelům IT technologií—ti určují vítězná řešení,” říká Kim Paulsen, vedoucí vydavatel časopisu Windows IT Pro Group skupiny Penton Media. “Tato cena je nejvyšším uznáním, které může získat IT společnost od zasvěcených lidí z IT komunity.” Více než 1 700 čtenářů vybíralo podle svého úsudku mezi 750 produkty a službami ve 12 technologických kategoriích.

“Je nám ctí, že jsme byli vybráni těmi nejzasvěcenějšími odborníky na trhu jako číslo jedna v kategorii webové spolupráce.” uvedl Brian Donahoo, viceprezident produktové sekce, společnosti Online Group a společnosti Citrix. “Pro nás je zvláště důležité, že již druhý rok za sebou byl Citrix oceněn cenou čtenářů Readers’ Choice Award časopisu Windows IT Pro, což je dalším potvrzením naší pozice na trhu řešení pro přístup na vyžádání a pro spolupráci více uživatelů.”

Citrix GoToMeeting poskytuje všechny funkce nutné k efektivní online konferenci prostřednictvím mimořádně snadného uživatelského rozhraní. Technologie okamžitého sdílení obrazovky umožňuje pořadateli sdílet v reálném čase prezentaci v PowerPointu, finanční tabulky či jakékoli jiné PC aplikace s ostatními účastníky konference. Integrace s nejpoužívanějšími komunikačními aplikacemi, jako je e-mail a instant messaging, umožňuje účastníkům konference setkat se online rychle a bez námahy bez předchozího plánování, komplikované instalace nebo předchozího zaškolení. Bezpečnost produktu je nejvyšší z dnes dostupných podobných řešení – se 128-bit end-to-end AES kódováním zajistí po celou dobu online setkání naprostou důvěrnost bez zvláštních příplatků.

Citrix GoToMeeting je dostupný ve dvou verzích: Citrix GoToMeeting je určen pro velmi malé společnosti, které vyžadují účet pro jednoho uživatele a až 10 účastníků jednoho setkání. Citrix GoToMeeting Corporate je pro větší společnosti, které žádají řešení pro celou firmu – účty minimálně pro pět vyjmenovaných uživatelů a až 25 účastníků online konference a licenci pro zvláštní příležitosti až pro 200 účastníků konference.

Od loňského uvedení na trh byla služba Citrix GoToMeeting na rychlém vzestupu, když přilákala tisíce společností díky modelu „čím jednodušší, tím lepší“ a paušálním cenám. Služba získává četná vysoká ocenění, včetně 2005 Best New Web Conferencing Service Award (cena pro nejlepší novou webovou konferenční službu roku 2005) od společnosti Frost & Sullivan. Pro další informace navštivte: www.gotomeeting.com

Váš názor | Kde je centrum informačních technologií? V Indii!

Témata článku: Windows, Instant Messaging, Frost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší