Časopis Computer každých 14 dní s DVD

Brno, 9. února 2007 – Nejčtenější počítačový časopis Computer, tradiční nositel pokroku mezi českými IT časopisy, reaguje opět jako první na vysokou penetraci rychlého internetu v ČR. Nově nabízí svým čtenářům DVD přílohu každých 14 dní a k tomu také verzi časopisu bez média za atraktivně nízkou cenu.
Časopis Computer každých 14 dní s DVD

Čtenáři se tak mohou rozhodnout, zda si pořídí časopis s DVD, na kterém najdou plné verze v hodnotě tisíců korun, bonusy k článkům v podobě fotografií, videí a podrobnějších výsledků testů či pečlivě odzkoušený freeware, nebo jestli chtějí ušetřit a zajímá je pouze samostatný časopis za lákavých 49,90 Kč.

„Vydavatelství Computer Press těmito změnami plně pokrylo potřeby trhu s IT časopisy. Nabízí totiž nyní každých 14 dní počítačový časopis s DVD (Computer), CD (Jak na počítač) i bez média (Computer). Čtenáři si tedy mohou vybrat podle přílohy a náročnosti obsahu přesně to, co jim nejlépe vyhovuje,“  říká Tereza Bočková, vedoucí tištěných médií.

Redakce Computeru zároveň připravila i novou podobu ovládacího programu DVD. Při tvorbě byl kladen důraz nejen na moderní vzhled, ale také na přehlednost a intuitivnost ovládání.

Od vydání Computeru 3/07 (na stáncích od 8. února 2007) mohou všichni čtenáři užívat také zcela nový web na známé adrese computer.zive.cz. Jistě ocení jeho přehlednější uspořádání, moderní návrh dodržující standardy a podporující všechny hlavní prohlížeče i možnost snadno přidávat čtenářské recenze. Pro dokonalou zpětnou vazbu od čtenářů pak redaktoři zřídili diskuzní fórum na adrese jdi.zive.cz/compforum, které využívá mimo jiné silné čtenářské i moderátorské základny fóra nejčtenějšího počítačového webzinu www.zive.cz.

„Redaktoři Computeru jsou stále stejnými počítačovými nadšenci, pouze postupy a metodiky práce se profesionalizují a zdokonalují. Testy a recenze v Computeru jsou již tradičně spolehlivým rádcem při nákupu, čtenáři se vždy mohou těšit na unikátní články. Také proto Computer potvrdil v roce 2006 pozici nejčtenějšího počítačového časopisu,“ dodává šéfredaktor časopisu Computer, Mirek Jahoda.

Váš názor Další článek: Intel a USAID se zavázaly rozšířit přístup k technologiím na rozvojových trzích

Témata článku: Prohlížeče, Download, Samostatný článek, Samostatná recenze, Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší