Canon uvádí kompletní řešení pro barevné skenování pro lepší správu dokumentů

PRAHA, 15. listopadu 2005 – Po úspěchu barevného skeneru DR-5010C uvádí společnost Canon Europe, přední světových dodavatel technologií pro zpracování obrazu, nové příslušenství k tomuto produktu, a sice zařízení imprinter pro vkládání bitmap do naskenovaných dokumentů. Řešení umožňuje přední (50F) i zadní (50B) imprinting (vkládání), čímž se DR-5010C dále odlišuje od konkurenčních produktů prostřednictvím zefektivnění procesu správy dokumentů v podnikovém prostředí. S využitím své špičkové technologie uvádí společnost Canon jako první v odvětví možnost vkládání barevných bitmap do naskenovaných dokumentů (imprinting).
Canon uvádí kompletní řešení pro barevné skenování pro lepší správu dokumentů

Revoluční a jedinečná technologie Canon pro vkládání trojbarevných bitmap (s využitím barev červená, černá a purpurová) umožňuje vkládat do naskenovaných dokumentů grafické prvky jako podpisy, loga či razítka. Každý dokument tak může být jednoznačně označen podle požadavků uživatele. To rozšiřuje stávající technologii imprintingu, která až dosud umožňovala pouze vkládání malého množství textu či čísel – jako např. data, času, čísla stránky, jména organizace apod. na přední nebo zadní stranu naskenovaných dokumentů. S možností vkládání bitmap je skenování praktičtější a správa dokumentů efektivnější, neboť dokumenty lze snadno vyhledávat a archivovat. 

„Společnost Canon má na trhu skenerů pro zpracování menších objemů dokumentů velice dobré postavení, neboť dodává spolehlivé a kvalitní skenery produkující vynikající výsledky. Usilujeme o zvýšení podílu na trhu zaváděním nových zařízení, která šetří čas a usnadňují skenování a proces archivace. Uvedením zařízení 50F a 50B jsem demonstrovali náš zájem o tento tržní segment uvedením první technologie v odvětví, která umožňuje vkládání trojbarevných bitmap pro podporu archivace a vyhledávání dokumentů v rámci stávajícího podnikového řešení pro správu dokumentů,“ uvedl Sean Suematsu, Senior European Product Marketing Manager, Canon Europe.

Canon DR-5010C s imprinterem 50F nebo 50B je určen malým a středním podnikům, oddělením velkých korporací (např. finančnímu), orgánům místní správy a vzdělávacím institucím. Představuje komplexní skenovací řešení navržené pro tvorbu skenovaných dokumentů s „papírovou stopou“. Organizace tak mohou vyhovět požadavkům Evropské unie prostřednictvím digitalizace procesů správy dokumentů a zúčtovatelnosti veškeré psané komunikace. DR-5010C Imprinter poskytuje nákladově efektivní řešení pro efektivní proceduru správy dokumentů podle soudobých předpisů a norem. 

Imprintery 50F a 50B se objevili na evropském trhu 1. listopadu 2005.  

 

O společnosti

Společnost Canon CZ, s.r.o. je přímým zastoupením firmy Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ, s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitálních černobílých a barevných tiskových technologií.

Váš názor | Společnost Cray bude nadále používat v superpočítačích procesory AMD

Témata článku: Video, Foto, Efektivní využití, Canon, Malý objem, Razítka, Krátké video, Malý podíl

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší