Canon Škola tisku

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
Canon Škola tisku

Společnost Canon rozšířila svoji nabídku poprodejních programů a pořádá dne 25. září 2007 další ze svých seminářů pro zákazníky „Škola tisku“, který je určen pro všechny, kdo se chtějí naučit využívat správně všechny funkce inkoustových tiskáren a rozšířit si své znalosti tisku. Škola tisku probíhá v sídle společnosti Canon CZ, s. r. o., v Praze 6, Na Santince 2440.

Seminář je rozdělen do dvou částí. První, teoretická část vysvětlí termíny FINE technologie, SINGLE INK, CROMALIFE, DUPLEX, PictBridge. Poté budou následovat typy tiskáren, možnosti tisku a software, který je dodáván s tiskárnami a multifunkcemi Canon. Zajímavé budou též informace o vhodném spotřebním materiálu Canon a jeho výhodách. V druhé, praktické části si účastníci semináře vyzkouší instalaci a nastavení tiskárny, tisk na různá média, tisk na multifunkčních zařízeních a tiskárnách včetně bezdrátového přenosu, ale také čištění a údržbu tiskárny. Nebude chybět ani workshop domácí fototiskárna a využití softwarových aplikací, např. Easy-Photo Print, Easy-Web Print či CD-Label Print a Photoshop.

Témata článku: Software, Easy, Tiskárny Canon, Label, Fine, Workshop, Inkoustové tiskárny canon, Multifunkční tiskárny canon, Duplex, Print, Single

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje