Canon rozšiřuje nabídku barevných tiskáren

11. června 2008
Nové 20" a 24" LCD monitory od Benqu
Canon rozšiřuje nabídku barevných tiskáren

Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, uvedl na trh nové barevné tiskárny LBP5970 a LBP5975 určené malým kancelářím a korporátním pracovním skupinám. Nová zařízení jsou ideální jak pro podniky, které potřebují zabezpečit barevný tisk ve formátu A3, tak i pro použití v oblasti designu a marketingu.

Za použití originální čtyřválcové technologie Canon zabezpečují nové tiskárny LBP5970 a LBP5975 vysoce kvalitní tisk až 30 barevných stran A3 za minutu a až 32 černobílých A3 stran za minutu. Tiskárna LBP5975 navíc dokáže vytištěné dokumenty sešívat, čímž uživatelům šetří čas.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Obě tiskárny jsou schopny pracovat i v rámci podnikové sítě, lze je připojit i bezdrátově. Díky tomu mohou být umístěny prakticky na jakémkoliv místě v kanceláři. Zároveň nabízejí svým uživatelům široké množství funkcí – například počitadlo tisku, umožňující tak jeho sledování. Canon kladl důraz i na bezpečnost tisku, zajištěnou například šifrováním a mazáním pevného disku.

Radka Palánová, CBS & Corporate Marketing and Communication Manager, při představení obou tiskáren uvedla: „Úspora nákladů dnes představuje velké a velmi aktuální téma. Právě úspornost a efektivita tisku LBP5970 a LBP5975 je jejich velkou konkurenční výhodou. Canon chápe, že obchod a administrativa mají specifické požadavky na zajištění tisku. Právě jim naše novinky vycházejí vstříc.“

Nezávislý výzkum agentury InfoSource potvrdil, že si Canon udržel v roce 2007 v západní Evropě svoji první pozici v oblasti barevných tiskáren a multifunkčních zařízení. Obě nové tiskárny LBP5970 a LBP5975 tak ještě posilují portfolio Canonu v segmentu barevného tisku.

LBP5970 a LBP5975 budou na evropském trhu k dispozici od června 2008.

Váš názor Další článek: Nové 20" a 24" LCD monitory od Benqu

Témata článku: Bezpečnost, Multifunkční tiskárny canon, Velká efektivita, Barevné tiskárny, Tiskárny Canon, A3

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší