Canon prodal milionté barevné multifunkční zařízení

Canon prodal milionté barevné multifunkční zařízení

PRAHA, 7. června 2007 – Canon ve svém jubilejním roce 2007 dosáhl významného milníku. Svým zákazníkům dodal již jeden milion barevných multifunkčních zařízení. Canon si letos zároveň připomíná 50 let své přítomnosti v Evropě, třicet let barevných tiskových systémů a 20 let od představení řady barevných digitálních tiskáren s označením CLC.

„Historie Canon je bytostně spojena s barvami a moderními technologiemi,“ říká Milan Behenský, ředitel Canon Business Services v České republice. „I náš úspěch na českém trhu vychází z tradice technických inovací a touhy po dokonalosti. Kvalitu produktů Canon dokládá i fakt, že produktová řada CLC je stále v nabídce naší společnosti, samozřejmě s patřičně moderními parametry a funkcemi.“

Technologie významně ovlivnily způsob, jakým lidé pracují s informacemi. Canon Business Solutions nabízí rozsáhlé portfolio produktů a služeb, které předjímá nové požadavky zákazníků a umožňuje jim plnit jejich úkoly s menší námahou a ve stále kratším čase. Od zahájení prodeje svého prvního barevného tiskového systému Canon představil plejádu nových technologií včetně ekologicky ohleduplného automatického oboustranného tisku.

Společnosti Canon patří již více než deset let některé z prvních tří míst v žebříčku firem s nejvyšším počtem nově přidělených patentů. Jen v roce 2006 získal Canon ve Spojených státech patentovou ochranu pro 2378 nových technologií a řešení. Canon celosvětově investuje přibližně 8 % svého obratu do vývoje a výzkumu. Díky práci svých vědeckých pracovníků může každý rok nabízet zákazníkům nové odpovědi na jejich požadavky.

Canon nyní disponuje rozsáhlým portfoliem tiskových strojů a software, které mu devět z posledních jedenácti let zajistilo pozici západoevropské jedničky v oblasti barevných tiskových systémů a zařízení s podporou barevného tisku.

Váš názor | Toshiba přecenila HD DVD, snižuje odhady prodejů

Témata článku: Software, Milano, Milan, Nový milník, Nejvyšší čas, Multifunkční tiskárny canon, Patentové portfolio, Moderní technologie, První parametr, Moderní stroj, Canon

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší