Canon představuje vysokorychlostní velkoformátový skener

Canon představuje vysokorychlostní velkoformátový skener

Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, předvádí ve své expozici na veletrhu Drupa předprodukční verzi skeneru SmartLF Ci 40 jako výsledek strategického partnerství se společností Colortrac, specializovanou na velkoformátové skenování.

Canon uvede na trh velkoformátový Colortrac SmartLF Ci 40 v říjnu tohoto roku. Vysokorychlostní skener s šířkou skenu 40” (101 cm) a rozlišením 600 dpi je ideální pro obnovu tenkých čar a detailů, typických pro CAD/GIS výkresy a mapy.

Vysokorychlostní skener pro oblast CAD / GIS SmartLF Ci 40 rozšíří produktovou řadu skenerů Colortrac, která obsahuje SmartLF Cx 40 pro CAD / GIS a SmartLF Gx 42, vyvinutý pro oblast produkčního skenování.

Díky podávání dokumentů potištěnou stranou nahoru a vstupu i výstupu skenovaných materiálů z přední strany je SmartLF Ci 40 ideální volbou pro architektonické ateliéry a konstrukční kanceláře. Rychlost skenu, kompaktní rozměry, kvalitu skenu a možnost připojení do počítačové sítě ocení rovněž knihovny, vládní instituce a průmyslové podniky.

Martin Lucký, produktový manažer CBS pro oblast LF zařízení, říká: „Partnerství s Colortrac Ltd. přináší našim zákazníkům nabídku skenerů pro různé skenovací aplikace a propojení s našimi velkoformátovými tiskárnami imagePROGRAF velkoformátové kopírování.

Mezi výhody SmartLF Ci 40 patří rozhodně jednoduchá obsluha, reprezentovaná nejen podáváním potištěnou stanou vzhůru, ale i možností skenovat stiskem jediného tlačítka ve všech skenovacích režimech.

Témata článku: Skenery, Skener, Přední strana, Velkoformátové tiskárny, Partnerství, Ideální volba, Kompaktní rozměr, Tiskárny Canon

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje