Canon představuje kompaktní fotografickou tiskárnu SELPHY CP800

Canon představuje kompaktní fotografickou tiskárnu SELPHY CP800

Společnost Canon dnes představila novou kompaktní fotografickou tiskárnu SELPHY, která umožňuje snadný a rychlý tisk fotografií v profesionální kvalitě v pohodlí domova. V sortimentu Canon nahrazuje model SELPHY CP780, oproti kterému nabízí celou řadu vylepšení, menší a stylovější design, více kreativních funkcí a všestrannější využití.

Tiskárna SELPHY CP800 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktickou tiskárnu nabízející vysokou kvalitu obrazu stiskem jediného tlačítka. Dodávána bude ve dvou atraktivních verzích –černé a bílé. Lze s ní s úspěchem tisknout např. fotografie do rodinného alba pro příští generace. Je také zajímavou alternativou pro malé podniky, které potřebují tisknout průkazové fotografie či poskytovat služby okamžitého tisku fotografií.

Rychlá a snadná obsluha

SELPHY CP800 umožňuje uživatelům těšit se z kvalitních fotografií během několika sekund – a to i tehdy, když s fototiskárnou ještě nikdy předtím nepracovali. Uživatelské rozhraní je jednoduché a díky velkým tlačítkům a barevnému LCD displeji s úhlopříčkou 6,2 cm (2,5") snadno ovladatelné. Fotografie lze velice snadno vybrat a vytisknout přibližně za 47 sekund v profesionální kvalitě a se skvělou tonální gradací .

Uživatelé mohou tisknout přímo z celé řady kompatibilních paměťových karet i ze zařízení kompatibilních s rozhraním PictBridge, jako jsou např. digitálních fotoaparáty nebo videokamery. SELPHY CP800 může tisknout také z některých USB pamětí či mobilních telefonů . Díky tomu lze rychle a pohodlně tisknout bez použití počítače.

Fotografie v profesionální kvalitě kdykoliv je potřebujete

K produkci nejlepších výsledků za všech okolností je tiskárna SELPHY CP800 vybavena funkcí Auto Image Optimize (Automatická optimalizace obrazu), která analyzuje tváře, kontrast a jas snímku, a následně provede potřebné korekce tak, aby byl snímek optimálně jasný, ostrý a v nejlepší možné kvalitě. Kromě toho mohou uživatelé použít funkci Smooth Skin (Hladká pleť), která vyhlazuje drobné vady pleti, takže portréty jsou lichotivější. Pro jemnější vyladění fotografií lze jas upravit také manuálně.

Použitá sublimační technologie je zárukou jemných a lesklých výtisků, které vypadají a působí jako tradiční fotografie z fotolaboratoře. S fotografiemi lze manipulovat bezprostředně po vytištění. Speciální povrchová úprava zabraňuje poškození obrazu při polití vodou a udržuje bohaté a živé barvy až 100 let při uložení ve fotoalbu . SELPHY CP800 tiskne fotografie v různých formátech včetně pohlednice, velikosti L a vizitek .

SELPHY CP800 umožňuje tisk fotografií v různém rozvržení. V režimu ID Photo lze tisknout různé běžně používané velikosti průkazových fotografií na jeden list papíru. Shuffle layout (Promíchané rozvržení) rozmístí několik snímků na jednu stránku zajímavým způsobem, takže uživatelé mohou vytvářet různé působivé kompozice ze svých fotografií. Funkce MyColors (Mé barvy) rozšiřuje možnosti kreativity použitím režimů jako Vivid (Živé barvy), Neutral (Neutrální), Sepia (Sépie), Positive Film (Pozitivní film) a Black & White (Černobíle) přímo v tiskárně.

Také připojení tiskárny SELPHY CP800 k osobnímu počítači a její následujícípoužití je velmi jednoduché. Software SELPHY Photo Print umožňuje uživatelům přidávat rámečky, textové bubliny či kliparty prostřednictvím kreativního a intuitivního rozhraní s hlasovými instrukcemi.

SELPHY CP800 nabízí plně mobilní tisk prostřednictvím volitelného akumulátoru, takže i na cestách můžete tisknout okamžitě a bez omezení. V případě potřeby lze tiskárnu zajistit bezpečnostním kabelem, jakým je například Kensington lock.

SELPHY CP800 – hlavní funkce a charakteristiky:

  • Stylová, velmi kompaktní fotografická tiskárna
  • Výklopný LCD displej s úhlopříčkou 6,2 cm (2,5")
  • Produkce výtisků do jedné minuty 2
  • Rozsah velikostí tisku
  • Korekce červených očí
  • Tisk z paměťových karet, pamětí USB 3 a fotoaparátů
  • Fotografie s životností 100 let 5
  • ID Photo Print Layout (Průkazové fotografie)
  • Volitelné napájení z akumulátorů
  • Software s hlasovými instrukcemi


[i] Platí v případě tisku na pohlednicový formát

[ii] Další podrobnosti viz specifikace

[iii] Nejsou podporovány všechny typy souborů ani všechny paměti USB. Více informací najdete ve specifikacích

[iv]Je třeba použit volitelný adaptér

[v] Údaj o stoleté trvanlivosti je založen na testech zrychleného stárnutí. Více informací najdete ve specifikacích

[vi] Je zapotřebí použít volitelný zásobník papíru PCL-CP300

[vii] Je třeba použít volitelný zásobník papíru PCC-CP300

Další článek: Nejlepší softwarový firewall podle čtenářů Živě.cz

Témata článku: Kvalitní digitální kompaktní fotoaparáty, Vivid, Tradiční uložení, Živý snímek, Tradiční režim, Profesionální použití, Smooth, Nejlepší cesta, Skvělá alternativa, Print, Různá alternativa, Tiskárny Canon, Fotoalba, Červené tlačítko, Rodinné auto, Profesionální počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu