Canon představil nové profesionální vědecké kalkulačky

Canon představil nové profesionální vědecké kalkulačky

Společnost Canon rozšiřuje svou řadu oblíbených vědeckých kalkulaček a představuje tenké modely X MARK I Pro a F-789SGA. Novinky ocení studenti i profesionálové při práci v kanceláři i ve škole. Oba modely vynikají designem i množstvím funkcí.

X MARK I Pro – Profesionální design a pokročilé funkce

X MARK I Pro je první profesionální vědecká kalkulačka prémiové řady X MARK I. Kombinuje elegantní design a skvělý výkon, díky kterému nejsou složité výpočty žádný problém. Kalkulačka je vhodná zejména pro profesionály nebo univerzitní studenty, kteří se zabývají strojírenstvím či pokročilou matematikou. X MARK I Pro má 610 pokročilých funkcích, které zvládnou složité rovnice a má tlačítko APPS pro vyvolání navolených funkcí. Dvanáctimístný LCD displej usnadňuje orientaci ve výpočtech. Paměť obsahuje místo na 19 uložení a vyvolání, což usnadňuje kontrolu předchozích výsledků.

Klepněte pro větší obrázek

Elegantní a stylová kalkulačka X MARK I Pro má chytrý lesklý bílý povrch a pro větší pohodlí a snadné použití jsou tlačítka podobná PC klávesnici. Vrchní vrstva tlačítek je ošetřena a vytvarována tak, aby se symboly a čísla užíváním neopotřebovala. Lehká konstrukce umožňuje snadné přenášení v kanceláři a odnímatelné pouzdro chrání kalkulačku před nárazy a poškozením na cestách.

F-789SGA – Špičkový displej a chytré výpočty

F-789SGA je novinka v řadě vědeckých kalkulaček společnosti Canon a je určena pro studenty a učitele strojírenství a pokročilé matematiky, kteří často pracují s čísly. Nabízí 605 funkcí, 79 předdefinovaných konstant a 172 metrických převodů. F-789SGA rychle vyřeší komplikované rovnice a na velkém digitálnímu LCD displeji jsou výpočty přehledné.

Tenká a lehká vědecká kalkulačka F-789SGA má matný povrch tlačítek a stříbrný spodní kryt. Je správnou volbou pro studenty, kteří chtějí profesionální a stylovou kalkulačku. Pevné pouzdro chrání tělo, takže lze kalkulačka bez obav nosit stále sebou. Plast, ze kterého jsou vyrobena tlačítka a horní kryt, je antibakteriální, a proto je kalkulačkaF-789SGA vhodná pro použití v nemocnicích, školách, vědeckých laboratořích a kancelářích.

Klepněte pro větší obrázek

Mysli chytře, mysli zeleně – chytré kalkulačky

Oba nové modely jsou vytvořeny s ohledem na životní prostředí stejně jako všechny kalkulačky společnosti Canon. Nové modely jsou zčásti vyrobeny z recyklovaných plastů z jiných produktů Canon. F-789GSA je částečně napájena solární energií a nabízí funkcí automatického vypnutí, čímž se zamezuje zbytečnému plýtvání energií.

X MARK I Pro:

·Jedinečný design

·610 funkcí

·Velký displej

·Paměť obsahuje místo na 19 uložení a vyvolání

·Vyvolání funkcí pomocí APPS tlačítka

·Částečně vyrobeno z recyklovaných plastů z jiných produktů Canon

·Tlačítka podobná PC tlačítkům

·Odnímatelný kryt baterie

·Pouzdro je součástí balení

F-789SGA:

·605 pokročilých funkcí

·Paměť obsahuje místo na 19 uložení a vyvolání

·172 metrických převodů

·Vyrobeno z recyklovaných plastů z jiných produktů Canon

·Antibakteriální tlačítka

·Pevný kryt pouzdra

·Velký solární panel a baterie s dlouhou životností

·Kryt baterie

X MARK I Pro a F-789SGA budou v prodeji od června 2012.

Další článek: Liberecký „pirát“ dostal podmínku, vinen se ale necítí

Témata článku: Tenký model, Dlouhá životnost, Kalkulačky, Skvělá klávesnice, Uložení, Chytrý model, Profesionální použití, Mark, Pokročilá funkce, Stříbrné tělo, Škola paměti, Velké pohodlí, Chytrá funkce, Canon


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 14Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu