Canon na drupě překonal všechna svá očekávání

Canon na drupě překonal všechna svá očekávání

Necelý týden po ukončení letošního veletrhu Drupa je jasné, že účast společnosti Canon byla velmi úspěšná. Zástupci firmy během veletrhu získali více než 16.000 obchodních kontaktů.

Přímo na výstavě koupili zákazníci více než 160 tiskových strojů řady imagePRESS. Toto číslo výrazně překračuje původní očekávání a svědčí o rostoucí popularitě značky Canon. Ostrý nástup se týkal kompletního portfolia strojů určených pro produkční tisk od imagePRESS C1 až po vlajkovou loď společnosti, imagePRESS C7000VP.

Klepněte pro větší obrázek

Úspěch se dostavil i v oblasti velkoformátového tisku, speciálně při tisku v oblasti CAD. Pozornost vzbudily především novinky, tiskárny imagePROGRAF iPF810 a iPF820, poskytující špičkovou kvalitu tisku v šíři 44“ (1118 mm), stranou nezůstala ani tiskárna imagePROGRAF 6100, oceněná cenou za Nejlepší tiskové zařízení roku 2008, udělovanou Evropskou asociací digitálního tisku.

Canon však nabízí mnohem více než pouhý hardware. Celou jednu zónu stánku zabíral Canon Essential Business Builder Program, modulárním způsobem vybudovaná řada kurzů a konzultací, která ukazuje využití všech aspektů využití digitálních technologií od prostého tisku po práci s proměnnými daty a využití multimediálních technik.

Ústředním tématem stánku byla Cesta k úspěchu, která začínala jednoduchými řešeními na začátku stánku a vedla zákazníky ke stále sofistikovanějším tiskovým řešením z nabídky společnosti Canon.

„Samozřejmě nás těší výtečné prodeje, dosažené přímo na veletrhu. Vážíme si i setkání s velkým množstvím našich zákazníků, kteří přemýšlejí o své budoucnosti ve spojení s digitálním tiskem. Pro ně je určen Canon Essential Business Builder. Vyrábíme velmi výkonné stroje, ale pravý klíč k úspěchu je vědět, jak využít jejich plný potenciál. A právě to je obsahem Canon Essential Business Builder Program,” uvedl Petr Jetel, produktový manažer Canon Business Solutions pro produkční tisk. „Drupa je velmi náročný veletrh, ale když se vrátíte s takovým úspěchem jako Canon letos, na únavu rychle zapomenete. Chtěl bych poděkovat všem našim zákazníkům za to, že si našli cestu na náš stánek. Hall 8A. Už teď se těšíme na IPEX 2010.“

Témata článku: Hardware, Canon, Essential, Hall, Tiskárny Canon, Velkoformátové tiskárny, Využití, Obchodní zóna, Původní značka, Pouhý začátek, Plná pozornost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí