Canon jedničkou na trhu multifunkcí ve západní Evropě

Canon jedničkou na trhu multifunkcí ve západní Evropě

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, je podle průzkumu nezávislé agentury InfoSource nejúspěšnějším prodejcem multifunkčních zařízení v zemích západní Evropy s podílem na trhu ve výši 17,2 %. Portfolio multifunkčních zařízení zahrnuje jak barevné, tak černobílé stroje. Výzkum ukazuje, že Canon svůj podíl zvýšil navzdory tomu, že v porovnání s prvním pololetím roku 2007 celkový počet prodejů na trhu poklesl.

Radka Palánová, CBS & Corporate Marketing and Communication Manager říká, „Výsledky výzkumu ukazují, že období, kritické pro zbytek trhu, bylo pro Canon úspěšné. Obhajoba prvenství dokazuje, že Canon se svým zdokonaleným portfoliem řešení pro profesionální produktový tisk naplňuje potřeby zákazníků.“

Výzkum zdůrazňuje sílu produktového portfolia Canon od barevných po černobílé stroje. Nárůst podílu na trhu byl letos v březnu podpořen uvedením stroje iR C2380i – po jeho uvedení následoval v druhém čtvrtletí 2008 prudký nárůst prodejů. Zařízení iR C2380i získalo na jaře ocenění „Pick” od nezávislé laboratoře Buyers Laboratory Inc. (BLI), která se zaměřuje na testováni produktů pro zpracování obrazu. Test laboratoře ocenil zejména jednoduché intuitivní ovládání a efektivitu stroje.

Soustřeďujeme se na investice do inovací a technického rozvoje. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabízet přístroje, jako je iR C2380i,“ dodává Radka Palánová.

Témata článku: Portfolio, Úspěšný test, Profesionální stroj, Nejúspěšnější uvedení, Nejúspěšnější čtvrtletí, Celkový obraz

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?