Canon informuje o soutěžích novými komunikačními nástroji

Canon informuje o soutěžích novými komunikačními nástroji

Společnost Canon CZ klade důraz na inovace a aktivní komunikaci se zákazníky, proto využívá nové komunikační nástroje. Ty umožňují získat zpětnou vazbu k výrobkům a probíhajícím kampaním. Na Facebooku nově najdou uživatelé fanouškovskou stránku Canon CZ, kde získají informace o produktech, soutěžích nebo spotřebitelských a reklamních akcích.

Budování komunity probíhá i přes komunikační platformu ZOOT, kde mají zákazníci přístup k recenzím, instruktážním videím a názorům ostatních nakupujících. Systém umožňuje odměnit věrné zákazníky prostřednictvím bodového systému při zakoupení zboží, doporučení výrobku nebo přivedení nového fanouška do komunity.

Canon využívá nové komunikační nástroje i při informování o soutěžích. Počátkem dubna takto odstartoval fotografickou soutěž "Vyfoť - Vytiskni - Vyhraj". Soutež probíhá od 1. 4. do 30. 6. 2010 a může se jí zúčastnit kdokoli. Stačí vytvořit fotografii na některé z témat "černobílá fotografie, jaro, noční momentka, portrét nebo zvířata" a vytisknout ji na inkoustové tiskárně na originální fotopapír Canon. Odborná porota vybere 3 výherce každé kategorie. Pro výherce jsou připraveny multifuknční zařízení Canon PIXMA MP640, fototiskárny CanonPIXMA iP4700 a fotopapíry Canon v hodnotě 1000 Kč.

Konkrétní podmínky soutěže a pravidla naleznete na webové stránce www.ecanon.cz/vvv.

Canon povzbuzuje své zákazníky v tvorbě jedinečných fotografických děl i prostřednictvím soutěže Foto-Vize. Ve spolupráci s Centrum FotoŠkoda probíhá od 12. 4. do 30. 4. fotosoutěž s tématem Makro. Makrofotografie je fotografický postup, při kterém vzniká záběr s větším počtem detailů předmětu, než rozezná lidské oko ze vzdálenosti 25 cm. Stejně se označuje i fotografie s těmito vlastnostmi. Makro se zaměřuje na skrytou krásu, kterou najdeme i předmětech běžné denní potřeby a objeví se až při velkém zvětšení.

Více informací naleznete na stránce www.foto-vize.cz.

Další článek: Sledujte olejovou skvrnu v Google Earth

Témata článku: Canon, Tiskárny v akci, Makro, Fotopapíry, Canon Pixma, Tiskárny Canon Pixma, Nové doporučení, Foto soutěž 2016, Reklamní platforma, Inkoustové tiskárny canon, Krása, Nejprodávanější tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 118

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu