Canon imageRUNNER ADVANCE získal hned dvě prestižní ocenění od Buyers Laboratory Inc.

2. února 2010
Videohádanka: hliníkové cosi
Canon imageRUNNER ADVANCE získal hned dvě prestižní ocenění od Buyers Laboratory Inc.

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, získal dvojnásobné ocenění „Výjimečný” od nezávislé organizace Buyers Laboratory Inc. (BLI). Tato ocenění získaly tiskárny Canon imageRUNNER ADVANCE.

Přední nezávislí odborníci hodnotili nejvíce inovativní produktová řešení na trhu
a ocenění „Fall 2009 Outstanding Achievement Awards” získala společnost Canon se svými tiskárnami Canon imageRUNNER ADVANCE za jednoduchost použití a výjimečné skenovací schopnosti.

„Proces digitalizace dokumentů nikdy nebyl rychlejší a snadnější než s imageRUNNER ADVANCE,” uvádí David Sweetnam z laboratoří BLI a dodává: „Proces převodu tištěných dokumentů do elektronické podoby je důležitý prvek v dokumentovém workflow a Canon s platformou imageRUNNER ADVANCE opět posunul laťku v oblasti skenování.”

Nové multifunkční tiskárny Canon, řady imageRUNNER ADVANCE C5000 (30/35/45/51 str/min), C7000 (55/65 str/min) a C9000 PRO (60/70 str/min), nabízí stovky vylepšení oproti předchozím řadám iR. Canon při konstrukci využil zpětné vazby od zákazníků
a zaměřil se na zvýšení výkonu, bezpečnosti, úspor a šetrnosti k životnímu prostředí.

BLI pozitivně hodnotí Canon imageRUNNER ADVANCE především za snadné použití
a možnost ukládat si vlastní workflow a procesy včetně všech nastavení. Nové „Quickmenu” výrazně zvyšuje použití osobních workflow, která jsou propojena s osobními účty a mohou být dostupná prostřednictvím konzoly ovládacího panelu. BLI taktéž ocenila kvalitu ovládacího panelu, který je i díky velkému dotykovému displeji intuitivnější než kdykoliv předtím.

Canon imageRUNNER ADVANCE umožňuje uživatelům rychlé skenování a odesílání dokumentů a pracuje s novými formáty Adobe PDF, Office Open XML a Reader Extensions. Uživatelům umožňuje jednoduchou práci s tištěnými dokumenty, používání a vkládání poznámek či archivaci.

„Dokumenty jsou základní kámen každé organizace a tištěné i elektronické dokumenty jsou nedílnou součástí každodenního chodu pracoviště. Canon imageRUNNER ADVANCE umožňuje zvýšit pracovní produktivitu díky snadnému ovládání a funkcím skenování,“ říká Petr Jetel, produktový manažer profesionálního laserového tisku společnosti Canon CZ.

Další článek: Videohádanka: hliníkové cosi

Témata článku: Tiskárny Canon, Profesionální použití, Achievementy, Advance, Jednoduchá konstrukce, Rychlé vkládání, Canon, Workflow, Multifunkční tiskárny canon, Ovládací panel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší