Canon Europe posiluje prodejní tým díky růstu v Rusku

20. října 2008
Intel představil Core 2 Duo E7400
Canon Europe posiluje prodejní tým díky růstu v Rusku

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, informovala o připravovaném otevření pobočky v Rusku. Tato investice je reakcí na rostoucí poptávku a dlouhotrvající růst značky v tomto regionu.

Cílem nové řídicí pobočky bude podpora aktivit společnosti a zlepšení služeb pro koncové zákazníky, a také vylepšení lokální podpory pro partnery a zákazníky Canon.

Podle plánů společnosti mánový manažerský tým v Rusku zahájit práci do roku 2009. Plánovaný vývoj v Rusku zahrne také výstavbu velkého skladu v Moskvě. Canon Europe chystá v blízké budoucnosti investice na dalších trzích v regionu, především na Ukrajině a v Kazachstánu.

Při projevu v Petrohradu na výstavě Canon Forte Rainer Fuehres, Head of Emerging Markets, Canon Europe, řekl: „Reorganizace společnosti je důsledkem trvale rostoucí poptávky a vynikajících výsledků Canon v tomto regionu. Rusko se pro Canon rychle stávájedním z nejvýznamnějších trhů. Stalo se již největším trhem Evropy, Afriky a Blízkého Východu (EMEA) pro digitální fotoaparáty a čtvrtým největším trhem dle celkového objemu v tomto regionu. Naše investice v Rusku a zemích EMEA jsou důkazem naších velkých ambicí do budoucna.”

Témata článku: Canon, Europe, Fort, Forte, Region, TomTom, Digitální fotoaparáty canon, Velký objem, Ukrajina, Velký plán, Velká ambice, Celkový obraz

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?