Být vidět – soutěž neziskových organizací

Být vidět – soutěž neziskových organizací

V šestém ročníku soutěže neziskových organizací ČR v oblasti propagace "Být vidět" může v kategorii "internetové stránky" poprvé hlasovat i veřejnost. Vyšší úroveň a transparentnost kategorie zajišťují odborníci ze společností BENETA.cz a ATAXO.

Pořadatel soutěže, občanské sdružení AGNES, zachovalo tři tradiční kategorie, ve kterých mohou neziskové organizace soupeřit: „Nejlepší výroční zpráva“, „Nejlepší webové stránky“ a fotografická soutěž „Náš příběh“.

Kategorie internetových stránek prošla však v letošním roce významnými změnami:

  1. Hlasování veřejnosti - až do vyhlášení, tedy do 1. října, se může veřejnost zapojit do hlasování o nejlepší webové stránky prostřednictvím SMS. Seznam přihlášených internetových stránek a postup pro hlasování naleznete na internetových stránkách www.bytvidet.cz
     
  2. Přepracování pravidel pod dohledem odborných partnerů - společnost BENETA.cz převzala záštitu nad kategorií „Nejlepší webové stránky". Společně se zástupci společnosti ATAXO a porotci vypracovala nový systém hodnocení, který je transparentnější, ale zejména dá "neziskovkám" více zpětné vazby a doporučení pro zvýšení efektivity internetových stránek.

"Naším cílem není jen vybrat podle transparentních pravidel hodnocení těch několik nejlepších. Ale ukázat všem 45 zúčastněným směr, jakým by se měly jejich internetové prezentace ubírat, aby jim opravdu pomáhaly. Dát jim konkrétní zpětnou vazbu a doporučení," říká Petr Ocásek, ředitel společnosti BENETA.cz.

"Navíc, soutěží to nekončí. Následně připravíme pro všechny soutěžící bez rozdílu bezplatné školení," doplňuje Anna Ciprová z pořadatelského občanského sdružení AGNES.

Slavnostní vyhlášení výsledků všech kategorií proběhne v Mlýnské kavárně na pražské Kampě dne 1. října 2008 od 17:00. Vystaveny budou všechny přihlášené fotografie a výroční zprávy. V přímém přenose na místě bude vyhlášena „Cena veřejnosti" nejlepším webovým stránkám.

Témata článku: Anna, Anno, Nejlepší místo, Přihlášení

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí