Buyers Laboratory Inc. ocenila skenery Canon za snadné ovladání a vysoký výkon

Buyers Laboratory Inc. ocenila skenery Canon za snadné ovladání a vysoký výkon

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámil, že skenery Canon imageFORMULA DR-9050C a DR-6050C získaly prestižní ocenění „Výjimečný“ nezávislé testovací organizace Buyers Laboratory Inc. (BLI).

Jaroslav Volf, produktový manažer divize skenerů společnosti Canon CZ, uvádí: „Podniky a organizace si uvědomují, že vyšší výkon skenování přináší vyšší produktivitu práce. V tomto duchu jsme uvedli na trh vysokorychlostní skenery s pokročilým zpracováním obrazu, což usnadňuje převod dokumentů do digitální podoby.”

Canon zahájil výrobu A3 skenerů v dubnu loňského roku s cílem podpořit efektivitu práce vyšší rychlosti skenování, vylepšeným designem a úsporou energie.

Přední nezávislá testovací laboratoř ocenila Canon imageFORMULA DR-9050C za výjimečný výkon a vynikající funkce:

  • Výborné softwarové funkce včetně Canon CapturePerfect, bezproblémová obsluha, snadné použití a široká nabídka skenovacích profilů stiskem jediného tlačítka.
  • Na rozdíl od dražších konkurenčních produktů tento skener nabízí mnohem vyšší produktivitu a rychlost a to za cenu podstatně nižší než-li je u této třídy běžné.

Testovací technik BLI Joe Ellerman uvádí: „Navzdory nízké ceně nešetří na zpracování obrazu. Nabízí více než byste čekali a to včetně automatické detekce barev, dvou módů rozpoznání textu, automatického otočení obrázku nebo odstranění děr po sešívačce.”

Druhé ocenění získal Canon imageFORMULA DR-6050C za následující vlastnosti:

  • Hlavními důvody pro udělení ocenění byla široká řada pokročilých funkcí pro zpracování obrazu a neobvyklou velikost naskenovaných souborů pro skenery v této cenové třídě.
  • Testeři vyzdvihli jednoduchou obsluhu, možnosti nastavení a nadstandardní výkon.

„Canon imageFORMULA DR-6050C nabízí kompletní balíček pro každého uživatele. Skener prokázal nejrychlejší testovací vlastnosti v produktové řadě a je typický jednoduchým ovládáním,” dodává Ellerman.

Témata článku: A3, Canon, Skenery, Běžný převod, Pokročilá funkce, Pokročilé odstranění, Snadné odstranění, Výjimečná vlastnost, Pokročilá práce, Skener, Nízká efektivita, Nízká třída

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?