BT začíná nabízet originální VoIP službu pro poskytovatele připojení

Společnost BT oznámila uvedení globální služby, která umožní poskytovatelům internetového připojení (ISP), kabelovým operátorům a dalším distributorům nabízet klientům flexibilní VoIP služby. Tato nová nabídka je určena globálním poskytovatelům připojení mimo Británii a umožňuje hráčům na trhu stát se poskytovatelem hlasových služeb, aniž by musel složitě a nákladně investovat do IT a síťové infrastruktury.
BT začíná nabízet originální VoIP službu pro poskytovatele připojení

Služba IP Voice Managed Service využívá plně redundantní a globálně distribuovanou IP síť, funguje spolehlivě a bezpečně a navíc nabízí pružný cenový model. Systém se vyznačuje moderním, několikaúrovňovým zabezpečením, včetně technologie SBC (session border controller) a VoIP firewallu. S pomocí webového rozhraní lze efektivně monitorovat datový tok hovorů a mít ustavičně přehled o nákladech. Tato služba patří ke službám jednadvacátého století, využívajících globálních zkušeností BT v poskytování nové generace pestřejších, na míru šitých služeb pro poskytovatele jednadvacátého století.

Karsten Lereuth, prezident společnosti BT Global Telecom Markets, k tomu uvedl: „V tomto rychle se měnícím světě je pro síťové operátory a poskytovatele služeb největší prioritou zvládnout nové technologie, vyhnout se vysokým a riskantním investicím a snížit provozní náklady. Sítě a systémy nové generace umožňují poskytovatelům komunikačních služeb nabízet průkopnické služby, zvyšovat rychlost a vylepšovat zákaznický servis, a přitom významně ušetřit.

Služba IP Voice Managed Service nabízí poskytovatelům komunikačních služeb originální řešení, jednoduchou a snadno platformu, která zjednodušuje poskytování služeb IP telefonie bez ohromných investic či specializovaného know-how. Ovládání je záměrně co nejjednodušší – službu IP Voice Managed Service dokáže využívat kdokoli, kdo dokáže pracovat s Windows. Celé řešení je založené na platformě od Microsoftu právě proto, aby jak noví hráči, tak i stávající poskytovatelé telefonních služeb, měli snadný přístup k zajímavému a rychle se rozvíjejícímu trhu,“ konstatuje dále Karsten Lereuth.

Německá společnost MEDIAN Telecom Ltd. (GmbH Co KG), s ústředím v Bochumu, se specializuje na vyvíjení a poskytování špičkových telekomunikačních a VoIP technologií. Již dnes využívá terminační a tranzitní služby od BT Global Telecom Markets a v nedávné době intenzivně testovala novou internetovou službu Voice Managed Service. Stefan Voigt, provozní ředitel firmy MEDIAN Telecom, to komentoval slovy: „British Telecom vyvíjí nové služby v úzké spolupráci se zákazníky, aby tyto služby co nejlépe splňovaly tržní nároky. Společnost Global Telecom Markets svou novou službou IP Voice Managed Service opět prokázala svou pružnost, schopnost zareagovat na tržní trendy a přicházet s přitažlivými řešeními.“

Službu IP Voice Managed Service nyní provozuje dceřiná společnost BT, Global Services Global Telecom Markets.

Témata článku: Windows, Telecom, Nová služba, Voice, Global, Německá služba, Median, Gmbh, Služba

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje