BT bude poskytovat firmě NESTLÉ globální infrastrukturu

Společnost BT oznámila, že uzavřela novou globální smlouvu o poskytování služeb s firmou Nestlé, největší potravinářskou společností světa. Díky tomuto velmi důležitému kontraktu bude BT po další tři roky rozvíjet a spravovat globální služby spojené s WAN (World Area Network) firmy Nestlé.
BT bude poskytovat firmě NESTLÉ globální infrastrukturu

Podle podmínek smlouvy má BT pomocí MLPS (Multi-Protocol Label Switching) služeb poskytovat a spravovat globální síť, která spojuje více než 1000 webových stránek po celém světě. BT se bude Nestlé starat i o multimediální hlasové a video služby přístupné v celé síti, jakož i o širokou paletu řízených audio konferenčních služeb. Smlouva rovněž pamatuje na správu bezpečného internetového provozu směrem dovnitř i ven pomocí služby Managed Firewall.

Smlouva podporuje program Nestlé „Global Business Excellence“. Patří k němu vysoce pružná a inovativní dohoda o službách na globální úrovni, kterou společně sepsala BT a Nestlé a která zaručí plnění podmínek smlouvy u všech typů služeb.

François Barrault, generální ředitel společnosti BT Global Services, k tomu uvedl: „Touto smlouvou si připomeneme více než 15 let spolupráce s Nestlé, která měla počátek u BT Infonetu. Je z ní vidět, že firma Nestlé nadále důvěřuje úsilí společnosti BT vylepšovat a rozšiřovat své služby. Jde o další důkaz, že jsme se správně zaměřili na poskytování vysoké přidané hodnoty a vytváření silných vazeb mezi BT a jejími globálními zákazníky. Jsem velice hrdý na to, že budu moci nadále spolupracovat na rozvoji našeho partnerství s firmou Nestlé.“

Váš názor | Radeon HD 2900 XT od Asusu: s vodníkem přímo od výrobce

Témata článku: Video, Label

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší