BSC Praha expanduje

Společnost BSC Praha působí na trhu podnikových systémů od roku 1992. V uplynulých letech byla v rámci aktivit Divize podnikových systémů BSC Praha známa jako největší partner společnosti J.D. Edwards v České a Slovenské republice. Zkušený tým konzultantů a technických specialistů se věnuje více než 90% zákazníků využívajících tyto produkty v našem regionu.
BSC Praha expanduje

Rok 2004 byl pro společnost BSC Praha významným nejen z pohledu výrazných obchodních úspěchů, ale též vzhledem k dynamickému vývoji segmentu podnikových informačních systémů ve světě. Globalizační trendy v IT se mimo jiné projevily sloučením dvou významných hráčů J.D. Edwards a PeopleSoft, na které dále reagoval americký Oracle svou nabídkou na převzetí celé společnosti PeopleSoft, čímž by získal zpět pozici dvojky na světovém trhu.

Tento trend se odrazil i v diverzifikaci firemní strategie BSC Praha rozšířením portfolia nabízených ERP řešení o skupinu produktů E-Business Suite, jež bylo přirozeným vyústěním dlouholetého úspěšného obchodního partnerství se společností Oracle Czech.

Ve světle těchto nových skutečností BSC Praha rozšiřuje svůj stabilní tým odborníků o nové dynamické pracovníky a posiluje tak signifikantní postavení mezi poskytovateli služeb v oblasti ERP na trhu v České a Slovenské republice.

Váš názor Další článek: Po internetu se bleskově šíří červ Sober.I

Témata článku: Významný hráč, Firemní strategie, Edwards, PeopleSoft


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky