Brodit přichází na český trh s novinkou – držákem PDA pro motocykly

Společnost Sunnysoft se stala distributorem produktů švédské značky Brodit pro český trh. Tato značka je synonymem pro kvalitní držáky pro jakékoliv PDA nebo mobilní telefon do automobilu, motocyklu, nebo na kolo. Brodit v současné době na trh uvádí novinku – nový, vysoce odolný držák kapesních počítačů pro motocykly.
Brodit přichází na český trh s novinkou – držákem PDA pro motocykly

Praha, 12. prosince – Produkty švédské značky Brodit se vyznačují vysokou kvalitou a příznivou cenou. Držáky jsou velice univerzální, jsou vhodné pro jakékoliv mobilní zařízení (PDA, smartphones, mobilní telefony, MP3 přehrávače atd.) a pro jakýkoliv automobil, motocykl, kolo apod. Systém ProClip umožňuje velkou variabilitu umístění držáku a poradí si i s nestandardními typy palubních desek.

 

Nový držák pro motocykly je vyroben z odolného nepromokavého pouzdra, čímž chrání zařízení za jakéhokoliv počasí. Napájecí kabel je veden otvorem na spodní straně. Stejně tak je bezproblémové připojení sluchátek či pasivních reproduktorů. Pouzdro se snadno upevní na řidítka jakéhokoliv motocyklu. Držák je vhodný pro všechna PDA velikostí od Acer n30 po HP Ipaq 5550.

 

Dalšími produkty značky Brodit, které společnost Sunnysoft v současné době nabízí jsou např. pasivní držák pro mobilní telefon Nokia 9500. Slouží jako kolébka pro pevnou montáž na středovém sloupku nebo palubní desce automobilu. Dále se jedná o aktivní držák pro zařízení Pocket Loox 710/720 s napájením přes konektor zapalovače. Samotné napájení se uskutečňuje automaticky, jakmile je PDA zasunuto do držáku. V případě, že je v PDA instalován navigační software, není problém natočit držák do horizontální polohy pro lepší orientaci na zobrazené mapě. Velmi oblíbeným výrobkem je moderní držák pro PDA s aktivním integrovaným reproduktorem.

 

Více informací o výrobcích Brodit naleznete na www.sunnysoft.cz v sekci internetový obchod či na www.brodit.com.

Váš názor Další článek: V Japonsku se Xbox 360 neprodává tak dobře, chybí hry

Témata článku: Univerzální reproduktor, Odolné mobilní telefony, Velká variabilita, Palubní systém

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší