Březen 2009 bude měsíc Fofr Internetu

4. března 2009
CeBIT 2009: 512GB SSD od A-DATA
Březen 2009 bude měsíc Fofr Internetu

Od dnešního dne mohou zájemci o vysokorychlostní mobilní Fofr internet surfovat za bezkonkurenční částku 297 Kč měsíčně, a to díky speciální nabídce 50% slevy z paušálu Fofr internetu na jeden rok. Díky této akci a modemu za 500 Kč tak mají ti, kdo ještě váhají s pořízením vysokorychlostního mobilního internetu, do 31. března jedinečnou šanci získat Fofr internet za skvělou cenu. To jsou hlavní argumenty aktuální nabídky, kterou U:fon vítá březen – měsíc internetu.

U:fon v lednu přivítal 100 000. zákazníka a rozhodl se to řádně oslavit. A protože je březen měsícem internetu, jak slavit jinak než výhodnou datovou nabídkou.

„V České republice je stále velká poptávka po vysokorychlostním mobilním internetu. Notebooky dnes tvoří více než 50 % všech prodaných počítačů v ČR, tak proč si k nim nepořídit nejvýhodnější mobilní přístup k internetu a být všude online? Vždyť srovnatelný plnohodnotný produkt rychlostně omezený na 512 kbps nabízí konkurence z řad mobilních operátorů za 836 Kč. Již standardní Fofr internet za 594 Kč je tak výrazně výhodnější. S 50% slevou na paušál nyní zákazníci surfují první rok za 297 Kč, za dva roky zaplatí průměrně 446 Kč. Rychlostně neomezený mobilní internet od U:fona je tak nyní bezkonkurenční nabídkou, kterou si mohou dovolit i ti, kdo doposud ještě váhali,“ říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dále komentuje situaci na trhu: „Penetrace internetu v domácnostech je stále na úrovni pod 50 %, mnoho domácností tak stále datové připojení nemá a bude jej jistě v dohledné době řešit. Jedním z hlavních faktorů, proč lidé stále nemají přístup k internetu, je buď cena, nebo nedostupnost připojení v místě bydliště. U:fon odbourává ve většině případů díky pokrytí 82 % populace a aktuální nabídce obě bariery najednou.“

Díky této speciální nabídce, která je k dispozici pro všechny nové zákazníky jen do 31. 3., získá zákazník přístup k webovým službám s plnohodnotnou, rychlostně neomezenou službou Fofr internetu, s obvyklou rychlostí stahování dat 400-700 Kbit/s a odesíláním 200-400 kbps.

Témata článku: Neomezený přístup, Notebooky v akci, Srovnatelná cena, Speciální situace

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje