Borland Enterprise Server byl certifikován jako kompatibilní s J2EE 1.3

Slučitelnost produktu s obsáhlými normami dále posiluje jeho vedoucí roli na trhu nejvýkonnějších aplikačních serverů
Borland Enterprise Server byl certifikován jako kompatibilní s J2EE 1.3

Scotts Valley, Kalifornie, USA - 29. 1. 2002 - Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila, že její aplikační server s názvem Borland Enterprise Server byl certifikován jako kompatibilní s normou Java 2 Enterprise Edition (J2EE) 1.3. I tato certifikace ilustruje trvalou shodu produktů společnosti Borland s průmyslovými normami, díky níž zákazníci mohou zvyšovat produktivitu a dodávat rozsáhlé a výkonné projekty na trh mnohem rychleji při současném snižování celkových nákladů na vlastnictví.

Norma J2EE 1.3 definuje standard a zjednodušuje proces tvorby a nasazování vícevrstvých podnikových aplikací včetně využívání webových služeb. J2EE nabízí mnohé přínosy, včetně přenositelnosti aplikací typem "napiš jednou, spusť kdekoli" ("Write Once, Run Anywhere"), technologie CORBA pro integraci aplikací a plné podpory komponent typu Enterprise JavaBeans (EJB).

"Borland opět dokazuje, že se drží svého závazku odpovídat normám a nadále demonstruje své vedoucí postavení tím, že plně implementuje specifikaci J2EE v současných produktech", řekl Ralph Galantine, ředitel pro marketing produktů J2EE u společnosti Sun Microsystems, Inc. "Borland Enterprise Server též obsahuje víc než jen samotný standard. Přidává další vlastnosti pro vzájemnou spolupráci aplikací a funkčnost webových služeb, která je očekávána od vedoucí firmy v této oblasti."

"Borland nadále posiluje vývojáře podnikových aplikací nabídkou kompatibilních nástrojů pro vývoj a provoz aplikací bohatých na využívání komponent EJB", řekl Frank Slootman, viceprezident pro softwarová řešení u společnosti Borland. "Unikátní technologie Application Server Partitioning, která je obsažena v aplikačním serveru Borland Enterprise Server, vyčleňuje naše řešení z balíku ostatních nabídek na trhu a nabízí škálovatelnost a výkon požadovaný v náročných aplikacích pro dnešní podniky."

Borland Enterprise Server je těsně integrován s produktem Borland JBuilder, na trhu vedoucím nástrojem pro vývoj aplikací v jazyce Java, který podnikům nabízí ucelenou platformu pro vývoj a nasazování rozsáhlých aplikací. Borland Enterprise Server obsahuje unikátní technologii Application Server Partitioning, která výrazně zvyšuje spolehlivost, škálovatelnost a řiditelnost aplikací. Tato technologie umožní provoz stovek aplikací běžících v prostředí jediného serveru a klade si za cíl podstatně snížit náklady na technické prostředky a běhové licence aplikačního serveru, redukovat požadavky na databázový server a zkrátit dobu odstavení aplikace při poruchách. Stabilní a spolehlivý aplikační server poskytuje solidní architekturu pro provoz a nasazování webových služeb a je ideální platformou pro hostování stávajících i nově vyvinutých webových služeb včetně propojování s nimi. V prostředí Borland Enterprise Server je též integrována vedoucí služba zasílání zpráv (Java Messaging Service) s názvem SonicMQ 3.5, s jejíž pomocí jsou podniky schopny pracovat s daty kritickými pro provoz napříč vzájemně nekompatibilními systémy.

About Borland® Enterprise Server
The Borland Enterprise Server family of application servers offers a range of functionality to support today`s complex application development and deployment environments. Based on Borland VisiBroker®, the world`s most deployed CORBA infrastructure, the Borland Enterprise Server was engineered to provide high performance and reliability at a low overall cost of ownership. From deploying and running JavaServer Pages™ (JSP™) technology and servlets to enterprise J2EE-based application deployments, Borland Enterprise Server provides the tools, performance, and deployment flexibility to effectively and reliably manage implementations throughout an ever changing IT environment. The Borland Enterprise Server is available in three editions: Web Edition, VisiBroker Edition, and AppServer Edition. For more information on Borland Enterprise Server, visit http://www.borland.com/bes/.

O produktech řady Borland Enterprise Server
Rodina aplikačních serverů Borland Enterprise Server nabízí funkční rozsah podporující současná složitá prostředí pro aplikační vývoj a provoz. Založen je na produktu Borland VisiBroker, tedy světově nejnasazovanější infrastruktuře CORBA. Borland Enterprise Server byl vyvinut pro poskytování vysoké výkonnosti a spolehlivosti při nízké celkové ceně vlastnictví. Borland Enterprise Server poskytuje nástroje, výkonnost a flexibilitu nasazení pro efektivní a spolehlivé ovládání implementací v neustále se měnícím prostředí informačních technologií od nasazování a spouštění JavaServer Pages a servletů až po celopodnikové aplikace založené na standardu J2EE. Borland Enterprise Server je dostupný ve třech edicích: Web Edition, VisiBroker Edition a AppServer Edition. Pro více informací o Borland Enterprise Server navštivte adresu http://www.borland.cz/pr_bes.html, případně http://www.borland.com/bes/.

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation je vedoucí poskytovatel technologie používané k vývoji, provozu a integraci softwarových aplikací. Dodává ve své třídě nejlepší technologická řešení zaměřená na univerzálnost. Borland umožňuje společnostem všech velikostí přechod na webové rozhraní při současném využití stávajících systémů. Poskytuje též zákazníkům od nejvýznamnějších společností Fortune 1000 až po “borlandský národ”, sestávající se z milionů vývojářů, svobodu ve vyvíjení aplikací, jejich nasazení na jakémkoliv místě a jejich integrování a ovládání po celém světě. Řešení společnosti Borland umožňují organizacím zvyšovat produktivitu a dodávat výkonnější projekty rychleji a v mezích rozpočtu při současně snížené celkové ceně vlastnictví.

 

Společnost Borland byla založena v roce 1983 a má své ředitelství ve městě Scotts Valley, California a operuje po celém světě včetně České republiky a Slovenské republiky.

 

Poznámka: Název Borland a názvy všech jeho produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky společnosti Borland Software Corporation. Všechny ostatní názvy společností nebo produktů jsou ochranné značky nebo registrované ochranné značky jejich příslušných vlastníků.

 

 

Borland s.r.o.

Francouzská 30, 120 00 Praha 2

tel.: +420 2 2598 7050, fax: +420 2 2598 7060

e-mail: info@borland.cz

http://www.borland.cz

http://shop.borland.cz

 

Borland Slovakia s.r.o.

Trnavská cesta 80, 821 02 Bratislava

tel.: +421 2 4445 5444, fax: +421 2 4445 5444

e-mail: info@borland.sk

 

Váš názor Další článek: Quake III Arena rychlejší na Linuxu

Témata článku: Software, Současná značka, Enterprise, USA Today, California, Running


Určitě si přečtěte

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 74

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 66

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 65Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky