Bluetooth sluchátka od Sony: potlačení šumu a dokonalý zvuk bez drátů

Bluetooth sluchátka od Sony: potlačení šumu a dokonalý zvuk bez drátů

Nová řada Bluetooth® sluchátek od Sony nabízí dokonalý zvuk bez překážejících kabelů. Ať už posloucháte hudbu nebo telefonujete, použité technologie vždy zajišťují výjimečnou zvukovou kvalitu. Navíc jsou sluchátka kompatibilní s nejnovějším standardem Bluetooth® 2.1.

Řada Bluetooth® sluchátek má dva nové modely: DR-BT100CX a DR-BT101. Oba jsou vybaveny jednoduchými ovládacími prvky. Pomocí konečků prstů snadno nastavíte hlasitost, spustíte přehrávání, přeskakujete skladby, nebo přijímáte či odmítáte příchozí hovor.

Sluchátka do uší DR-BT100CX jsou dokonalým společníkem pro váš MP3 přehrávač nebo mobilní telefon.Díky nabíjení přes USB a bezdrátové konstrukci se snadno používají a tři velikosti silikonových ušníků zajišťují
tu správnou kvalitu zvuku i pohodlné nošení. A k tomu všemu osm hodin přehrávání, tedy více než dostatečná výdrž, ať už posloucháte cokoli.

Pokud hledáte náhlavní sluchátka bez drátů, budou sluchátka Sony DR-BT101 tou správnou volbou.Užijete si s nimi bohatý a čistý zvuk díky 30mm neodymiové budící jednotce. 12 hodin přehrávání je dost i na dlouhé cestování. Oba dva zmíněné modely podporují Bluetooth® profily A2DP, AVRCP, HFP a HSP, takže za každých okolností zůstanete ve spojení se svou oblíbenou hudbou.

Oba modely Bluetooth® sluchátek budou k dispozici od poloviny dubna a k objednání nyní na adresewww.sonystyle-europe.com.

Další článek: Ministr Kocáb chce internet pro vězně

Témata článku: Sony, Sluchátka bluetooth, Sluchátka za uši, Sluchátko, Jednoduchá konstrukce, Bezdrátové sluchátka sony, Sluchátka bezdrátová, Nová sluchátka, Zvukový profil

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší