Björn Riebel jmenován PR manažerem společnosti Citrix pro střední a východní Evropu

Praha a Hallbergmoos, 30. listopadu 2006. Citrix Systems vytvořil novou pozici PR manažera pro střední a východní Evropu: Björn Riebel (32) je od prosince roku 2006 zodpovědný za PR aktivity společnosti v Německu, Rakousku, Švýcarsku a dále v regionu východní Evropy, tedy v Rusku, České republice, Slovensku, Slovinsku, Polsku, Maďarsku a Ukrajině. K hlavním úkolům nového PR manažera bude patřit vedle koordinace všech PR aktivit také budování PR programů v regionu. Riebel přichází ze společnosti AutoScout 24 GmbH, kde působil na pozici manažera PR a komunikace.
Björn Riebel jmenován PR manažerem společnosti Citrix pro střední a východní Evropu

Björn Riebel bude rozvíjet nový PR program pro střední a východní Evropu. V nové funkci by měl přizpůsobit PR komunikaci firmy lokálním trhům. K jeho úkolům bude dále patřit rozvoj a realizace celkové PR strategie v regionu, za nějž je zodpovědný. Riebel bude přímo podřízen PR manažerovi Citrixu pro oblast EMEA Paulu Dobsonovi a Edwinu Sternitzky, Senior Manager Product Marketing & Marketing Communications Central Europe.

Od ledna roku 2004 pracoval Riebel v mnichovské firmě AutoScout24 GmbH, kde zaujímal pozici manažera PR/komunikace, a měl za úkol rozvoj PR strategie, součinnost s PR- a mediálními agenturami a plánování a realizaci veletrhů. Od listopadu 2002 do prosince 2003 působil v oboru podnikové komunikace v PR agentuře Edelman GmbH ve Frankfurtu. Předtím pracoval jako nezávislý novinář a trenér komunikace v Lipsku.

Björn Riebel vystudoval obory komunikace a mediální studia a sport na univerzitě v Lipsku. V říjnu 2005 absolvoval studium MBA na Europäischen Fernhochschule v Hamburku.

 

O společnosti Citrix

Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem infrastruktury pro doručování aplikací. Na produkty Citrix spoléhá více než 180 000 organizací na celém světě. Přístupový software, služby a zařízení Citrix poskytují nejlepší možný přístup k jakékoli aplikaci pro jakéhokoli uživatele.  K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem a jednotlivců. Společnost Citrix má přes 6 200 distribučních a aliančních partnerů ve více než 100 zemích. Tržby společnosti Citrix v roce 2005 činily 909 milionů dolarů. Více informací naleznete na adrese: http://www.citrix.com

 

V případě dotazů, prosím, kontaktujte:

 

EAST SIDE CONSULTING

Tomáš Perman

perman@east-side-consulting.com

+420 233 342 824

 

 

 

Citrix Systems GmbH

Ondřej Marek

Regional Marketing Manager Eastern Europe

Internet: www.citrix.com

Info-Hotline for users:

info-ce@eu.citrix.com

 

Témata článku: Gmbh, Level, Mba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí