BitDefender nejsilnějším samostatným antivirovým řešením na světě

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
BitDefender nejsilnějším samostatným antivirovým řešením na světě

Praha, 3. 9. 2007 – BitDefender, významný dodavatel antivirového software a řešení na ochranu dat, jehož produkty na českém a slovenském trhu distribuuje společnost Tech Data Distribution, oznámil, že jeho antivirový program odhalil 99,51 % škodlivého software v nezávislém testu, který realizoval německý AV-Test.org. BitDefender předstihl svou konkurenci a opět potvrdil kvalitu své patentované technologie B-HAVE.

Test porovnával 29 samostatných a multi antivirových řešení, jejichž schopnosti byly prověřovány na přibližně milionu vzorků různého malware. Během testu byly použity aktuální vzorky malware, které společnost AV-Test posbírala za posledních 6 měsíců přímo na internetu.

“Jsme velmi spokojeni s výsledky testu a budeme se snažit i v budoucnu udržet si vedoucí pozici mezi top tvůrci antivirů,“ komentoval výsledky testu Bogdan Dumitru, CTO v společnosti BitDefender. „Výsledky AV-Testu dokazují stávající závazek BitDefendru přinášet domácím a SMB uživatelům taková řešení, která jim budou poskytovat nejvyšší úroveň ochrany. Tyto výsledky ukazují jakou úroveň zabezpečení mohou uživatelé očekávat od našich nejnovějších produktů řady BitDefender 2008.“

Váš názor Další článek: BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB

Témata článku: Software, Test, Have, Nejvyšší úroveň

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší