BGS LEVI Czech má nové administrativní a logistické centrum

Brno, 28. srpna 2006 --- Společnost BGS LEVI Czech a.s., přední distributor informačních a telekomunikačních technologií a člen skupiny BGS LEVI, otevírá nové administrativní a logistické centrum.
BGS LEVI Czech má nové administrativní a logistické centrum

Společnost BGS LEVI Czech a.s., přední distributor informačních a telekomunikačních technologií a člen skupiny BGS LEVI, otevírá nové administrativní a logistické centrum. Komplex se nachází v Brně na adrese Tuřanka 106 v dynamicky se rozvíjející průmyslové zóně Černovická terasa v areálu CTPark Brno, nedaleko budovy společnosti Honeywell.

 

„V souvislosti se strategií rozvoje firem skupiny BGS LEVI vyvstala i potřeba zásadně rozšířit naše hlavní administrativní a logistické centrum. Nároky, které zákazník na ITC distributora klade, jsou především šíře a dostupnost nabízeného sortimentu. Díky více než dvojnásobnému rozšíření kapacit skladových prostor i prostorů pro výrobu počítačů LYNX a BRAVE oproti stávající budově budeme moci výrazně zlepšit právě tyto důležité parametry. Nový komplex však poskytne nejen výborné logistické zázemí, ale i špičkové pracovní prostředí pro zaměstnance,“ uvedl Ludvík Šebík, výkonný ředitel BGS LEVI Czech a.s.

 

„Pří výběru místa pro nový komplex pro nás byla klíčová především výborná dopravní dostupnost nedaleko dálnice D1. Společnost CTP Invest jsme vybrali pro její dlouholeté zkušenosti s budováním logistických center a výborné reference z mnoha dříve realizovaných projektů. Ukázalo se, že to byla opravdu dobrá volba, vše proběhlo v dohodnutých termínech a kvalitě a my jsme proto schopni ihned po přestěhování do nového komplexu poskytovat našim zákazníkům opět stoprocentní služby,“ dodal u příležitosti otevření areálu Ing. Igor Šrom, ředitel logistiky BGS LEVI Czech a.s.

 

 


O společnosti BGS LEVI Czech a.s.
Společnost byla založena v roce 1995 jako dovozce paměťových čipů a procesorů. Portfolio produktů se neustále rozšiřuje a spolu s ním roste i počet zákazníků a objem prodeje. Sortiment BGS LEVI Czech dnes zahrnuje kompletní spektrum výpočetní techniky, mobilních komunikačních řešení a digitální elektroniky. V průběhu posledních let se společnost stala jedním z největších distributorů informačních a telekomunikačních technologií v České republice. Společnost BGS LEVI Czech je držitelem certifikátu ISO 9001:2001, který se vztahuje na nákup a prodej PC komponent, GSM techniky, periferií, výrobu a prodej počítačových sestav a doprovodné služby (reklamace a technická podpora). Společnost má více než 10 000 aktivních zákazníků. V roce 2005 dosáhla obratu 4,83 mld. Kč. Společnost BGS LEVI Czech a.s.pracuje výhradně pomocí distribuční formy prodeje. Zákazníkem společnosti se proto mohou stát výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři.

O skupině BGS LEVI
Skupina BGS LEVI, jejímiž zakládajícími členy jsou společnosti BGS LEVI Czech a.s. BGS LEVI Slovakia a.s.,  se zabývá distribucí produktů informačních a telekomunikačních technologií (ICT) v České a Slovenské republice. V roce 2005 měla skupina 345 zaměstnanců a její obrat přesáhl 9 miliard Kč. V současné době distribuuje více než 270 značek ICT produktů, vyhledává a zařazuje do své nabídky nové a atraktivní ICT produkty a nabízí přes dvacet tisíc položek. BGS LEVI je rovněž výrobcem osobních počítačů značek LYNX, BRAVE a DigiPro.

Kontaktní osoba:
BGS LEVI Czech a.s.
Ing. Leoš Kalandra
e-mail: leos.kalandra@bgslevi.cz,
www.bgslevi.cz

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Novinky z hardwaru: Athlon FX-60 za poloviční cenu? Jmenuje se Athlon X2 5200+

Témata článku: Honeywell, D1, Invest, Lynx, Igor

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší