BGS-Distribution, a.s. autorizovaným distributorem společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

29. listopadu 2005
GTS Novera se spojí s Contactelem
Praha, 29. listopadu 2005 – Společnost XEROX CZECH REPUBLIC oznamuje rozšíření své distribuční sítě ve Slovenské republice o spolupráci se společností BGS-Distribution, se kterou uzavřela v listopadu 2005 dohodu o distribuci. Cílem tohoto kroku je zvýšení dostupnosti produktů Xerox na slovenském trhu pro prodejce kancelářské a výpočetní techniky i koncové zákazníky.
BGS-Distribution, a.s. autorizovaným distributorem společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

„Rozšíření distribučního řetězce o nového partnera je dalším krokem v posílení pozice společnosti Xerox na slovenském trhu a udržení trendu nárůstu počtu prodaných zařízení,“ uvedl Tomáš Krýsl, ředitel nepřímého prodeje společnosti XEROX CZECH REPUBLIC.

 

BGS-Distribution, a.s. představuje díky své 15leté historii a silné pozici na slovenském trhu pro Xerox významného partnera. V součastnosti obsluhuje BGS-Distribution, a.s. široké spektrum více než 4 tis. aktivních prodejců od významných dodavatelů soustřeďujících se na přímý prodej velkým zákazníkům až po malé prodejce a živnostníky. Společnost BGS-Distribution, a.s. získala v roce 2004 certifikát ISO 9001:2000 pro řízení kvality.

 

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

 

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.

Témata článku: Outsourcing, Velkoformátové tiskárny

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí