Bezstarostné tři roky s MSI

Bezstarostné tři roky s MSI

Spokojenost zákazníků a kvalitní servis je pro MSI prioritou. A protože posloucháme přáním našich zákazníků, nabízíme to, co chtějí.

Pokud si nyní koupíte jakýkoli nový notebook MSI s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX řady 900, dáme vám k němu rozšířenou záruku na další jeden rok v ceně 1999 Kč ZDARMA.

Balíček prodloužené záruky (Warranty Extension Package) je praktické rozšíření plné záruky notebooku MSI nad rámec standardní záruční doby z 2 let na 3 roky. Rozšířená záruka začíná platit v momentě vypršení standardní záruční lhůty a bude platná po dobu jednoho roku.

Nasloucháme přáním zákazníků

O rozšířené záruce se vyjádřili sami zákazníci v průzkumu v rámci MSI Roadshow. Z ankety vyplynulo, že je to pro většinu respondentů nejzajímavější služba, za kterou jsou ochotni si připlatit. Nyní ji tedy mohou mít zcela zdarma, aniž by za něco museli připlácet.

Klepněte pro větší obrázek

Samostatně lze rozšířenou záruku zakoupit pouze do 3 měsíců od data zakoupení notebooku. Novou rozšířenou záruku je nutné zaregistrovat a aktivovat online nejpozději do třiceti dnů po jejím obdržení. Pokud tak neučiníte, nárok na rozšířenou záruku zaniká.

Po zakoupení a aktivaci balíčku rozšířené záruky MSI se záruční doba na notebook MSI prodlužuje o jeden rok a postup i podmínky servisu zůstávají stejné, jako v případě servisu v rámci standardní záruční doby. I v prodlouženém období záruky platí vyzvednutí produktu a doprava do/ze servisu zdarma.

Podrobné informace o rozšířené záruce MSI, její registraci a aktivaci jsou na stránkách http://cz.msi.com/page/warranty-extension/

Podmínky nabídky

• Nabídka platí pro koncové uživatele
• Akce se vztahuje pouze na nově zakoupené notebooky MSI s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX řady 900
• Zákazník musí odeslat kopii faktury nebo jiného dokladu o zakoupení na e-mail soutez@msi.com
• Z kopie dokladu musí být zřejmé datum nákupu a výrobní číslo notebooku
• Pokud uživatel splní výše uvedené podmínky, po uplynutí lhůty 14 dnů od nákupu mu bude zaslán balíček s prodlouženou zárukou MSI (Warranty Extension Package) v hodnotě 1999 Kč ZDARMA

Transcend představil nové čipy flash eMMC pro levná zařízení

Témata článku: Grafické karty do notebooku, Emma, Rozšířená záruka, Rozšíření, Nvidia Geforce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší