Bezplatný přístup k internetu v Londýně nyní podél celého nábřeží řeky Temže

Bezplatný přístup k internetu v Londýně nyní podél celého nábřeží řeky Temže

Londýn, Velká Británie, 12. července 2007 – free-hotspot.com a  společnost MeshHopper dnes oznámili spuštění portálu “online-4-free.com”, který zajistí bezplatný přístup k internetu na 22 kilometrech dlouhém nábřeží řeky Temže, od Milbank po Greenwich. Bezplatného přístupu lze využít v hotelích, restauracích, kavárnách, kancelářích, stejně tak jako na lodích.

“Nová služba dává jistý punc dosavadní nabídce bezplatných Wi-Fi služeb ve Velkém Londýně”, říká Dan Toomey, generální ředitel společnosti free-hotspot.com . “Je to příležitost pro milióny Londýňanů, dojíždějících či turistů , kteří  se nyní mohou spolehnout na bezplatný přístup k internetu během  práce či  trávení volného času na nábřeží řeky Temže. Online-4-free.com je jistou pojistkou dosavadního  úspěchu našich služeb zde v Londýně stejně tak jako v jiných městech Evropy”, dodává Toomey.

Bezplatný přístup k internetu bude podporován inzerenty, za obdržení 15 minutového bezplatného přístupu, uživatel shlédne 15 – 30 sekund trvající reklamní spot.

„Trh požadoval bezplatný přístup a my jsme mu vyhověli“, zmiňuje Nigel Wesley, generální ředitel společnosti MeshHopper. „Od roku 2005 nabízíme cenově dostupný digitální přístup k internetu. Tato bezplatná služba pouze rozšíří naši nabídku a umožní tak přístup k internetu rovněž skupině uživatelů, která nechce, či nemůže za služby platit“, dodává Wesley.

Váš názor Další článek: Asus A8Sr: první notebook s ATI Mobility Radeon HD 2400

Témata článku: Londýn, Greenwich, Spot, Velké město, Přístup

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší