Bezpečnostní softwarové řešení AEC TrustPort s motorem Dr.Web

Bezpečnostní softwarové řešení AEC TrustPort s motorem Dr.Web

Brno - Společnosti AEC a Dr.Web podepsaly dlouhodobou smlouvu o spolupráci, která jistě povede k vyšší kvalitě AEC produktů. AEC bude ve svých řešeních používat další antivirový motor od stejnojmenné firmy Dr.Web. Uživatelé získají další skvělou detekční možnost a ochranu před malwarem jak ve stanicovém, tak i v gateway řešení.

Skenovací motor Dr.Web představuje robustní antivirový nástroj, jehož kvality vynikají především při detekci některých speciálních druhů počítačových virů a trojských koňů. Od svého vzniku získaly antivirové programy s tímto skenovacím jádrem ve srovnávacích testech odborného magazínu Virus Bulletin již celkem 27 ocenění Virus Bulletin 100% Award. Jsou také certifikovány ICSA Labs.

"Ze zrodu této technologické spolupráce máme velkou radost", komentuje Boris Sharov, CEO společnosti Doctor Web, Ltd., "již dávno bylo prokázáno, že antivirová technologie Dr.Web patří mezi nejsilnější na poli AV ochrany. Těší nás, že můžeme přinést více bezpečnosti a stability tisícům uživatelů AEC na celém světě."

Bc. Lucie Ema Kuřáková, marketingová ředitelka AEC, k tomu dodává: "Spolupráce se společností Doctor Web je jedním z dalších krůčků ke stále vyšší kvalitě našich produktů. Díky ní nabídneme našim uživatelům opět novou generaci softwaru pro zvýšení počítačové bezpečnosti firemních i domácích PC."

Spolupráce obou firem představuje další významný krok v historii AEC a zároveň hrozbu pro konkurenci, což ale jistě ocení uživatelé TrustPort produktů, kteří tím získají další velkou detekční výhodu.

Nemůžete se rozhodnout, který antivirus je pro Vás ten pravý? Pořiďte si TrustPort Workstation – jediné řešení spojující výhody nejlepších antivirů na světě.

Nově uvolněná verze bezpečnostního řešení TrustPort Workstation přináší další inovace. Například zde byl zaveden tzv. maintenance mód, při kterém jsou do speciální konzoly Antivirus System Console (avsc) zobrazována systémová hlášení programu. To může pomoci zejména při nasazení produktu v praxi. AEC TrustPort Workstation je již připraven k použití i pro systém Windows Vista (kromě modulu personálního firewallu), obsahuje lokální antispamovou ochranu, skenování kompletního webového provozu, optimalizaci využití paměti a mnoho dalších vylepšení. Součástí tohoto stanicového balíku je nově i speciální aplikace umožňující vytváření a správu šifrovaných archivních souborů – TrustPort Archive Encryption.

Váš názor Další článek: Asus A8Sr: první notebook s ATI Mobility Radeon HD 2400

Témata článku: Windows, Velká bezpečnost, Počítačová historie, Boris, Svět motorů, Motor, Console, Velká výhoda, Maintenance, Skvělé řešení, Nejlepší antivirus

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší