Beta verze ESET SMART SECURITY ke stažení – antivirus, antispyware, firewall a antispam v jednom

Společnost ESET, technologický lídr v oblasti špičkových IT bezpečnostních řešení, dnes oficiálně uvolní beta verzi zcela nového produktu ESET Smart Security. Jedná se o komplexní bezpečnostní software, který kromě ochrany před virovými infiltracemi a spyware nabídne také firewall a modul chránící před spamem. Beta verze ESET Smart Security bude ke stažení od 5. dubna, od 19 hodin, a to na www.eset.sk nebo na www.eset.eu.
Beta verze ESET SMART SECURITY ke stažení – antivirus, antispyware, firewall a antispam v jednom

ESET Smart Security je zcela nový komplexní balík, který je od začátku vyvíjen společností ESET a obsahuje unikátní řídící úroveň, která propojuje jednotlivé moduly (antivirus, antispyware, firewall a antispam) tak, aby se při vyhodnocování o potenciální hrozbě daly využít všechny dostupné informace. Jednotlivé části ESET Smart Security neustále monitorují operace probíhající na pozadí systému a předávají řídící úrovni informace, co se v počítači děje. Na základě vyhodnocení podezřelých aktivit zachycených různými moduly zvládne ESET Smart Security zjistit i jinak skryté hrozby.

ESET Smart Security nabízí 2 režimy uživatelského rozhraní. V základním režimu je možné intuitivně nastavit ochranu počítače bez nutnosti využití dokumentace. V případě potřeby je však možné využít rozšířeného režimu, pomocí kterého si může pokročilý uživatel přizpůsobit ESET Smart Security svým potřebám.

Oficiální uvolnění finální verze ESET Smart Security včetně národních lokalizací je plánováno ještě v roce 2007, po ukončení betatestingu. Cena ESET Smart Security zatím nebyla stanovena.

Váš názor | Beta verze Eset Smart Security ke stažení

Témata článku: Software, Antivirus, ESET, Smart, Využitý režim

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší