BenQ uvádí na trh nový projektor MP620c

BenQ uvádí na trh nový projektor MP620c

12. července 2007 – Společnost BenQ rozšiřuje řadu projektorů o model MP620c. Tento projektor poskytuje vysokou svítivost 2 000 ANSI lumenů, kontrastní poměr 700:1, rozlišení 1024 × 768 (XGA) a provedení pro maximální snížení hlučnosti. MP620c je se širokými možnostmi uživatelských nastavení včetně obrazových módů pro různé typy vstupních signálů a časovačem prezentací ideálním projektorem pro malé a střední společnosti.

MP620c byl navržen pro použití v téměř každém pracovním prostředí a za každých světelných podmínek. Díky vysoké svítivosti 2 000 ANSI lumenů a kontrastnímu poměru 700:1 společně s XGA rozlišením 1024 × 768 a 5ti segmentovým barevným kolečkem se zlatým poměrem pro maximální barevnou věrnost a sytost zaručuje tento projektor krystalicky čistý a jasný obraz.

Kromě vynikající kvality obrazu nabízí MP620c také širokou paletu možností nastavení včetně obrazových módů, časovače prezentací, zvukového upozornění při zapnutí a vypnutí projektoru a zámku ovládání. Projektor také umožňuje optimalizované nastavení jasu, sytosti barev a kontrastu pro nejvyšší kvalitu obrazu v různých aplikacích jako jsou prezentace, filmy, hry nebo pro projekci v málo zatemněném prostoru.

Projektor MP620c je vybaven vylepšeným chladicím systémem, který vytváří efektivní zvukové přepážky a vytváří hluk pod úroveň 24dB – tedy pod hladinou lidského šepotu, a zajišťuje tak nerušenou prezentaci.

Témata článku: Projektor, Lumen, Ideální poměr, Vysoký kontrast, Zlatá barva, Zvuková kvalita, Vysoká kvalita, Hladina, Kvalita obrazu, Barevné provedení, Maximální jas, Nejvyšší úroveň

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje