BenQ uvádí na trh high-endové projektory s Hollywood Quality Video procesingem

BenQ uvádí na trh high-endové projektory s Hollywood Quality Video procesingem

12. června 2007 – Společnost BenQ uvádí na český trh DLP projektory SP830/831 s WXGA rozlišením. Díky vysoké svítivosti 3 500/4 000 ANSI lumenů jsou tyto projektory ideální do velkých prostor, od konferenčních místností po posluchárny nebo muzejní výstavy. Oba projektory jsou kompatibilní s operačním systémem společnosti Microsoft Windows Vista Basic, obraz zpracovává procesor HQV (Hollywood Quality Video). Projektory využívají technologii společnosti Texas Instrument BrilliantColorTM, produkují obraz v rozlišení 1 280×768 WXGA s vysokým kontrastem 2 000:1 a používají 2D Keystone korekci.

Vestavěný HQV procesor znatelně zlepšuje obraz projektoru redukcí šumu, odstraněním řádkového prokladu a kvalitním převzorkováním standardního i HD signálu. HQV procesor je schopen korekcí obrazu na dvou HD vstupních signálech současně pro dokonalé využití funkce obraz v obraze nebo pro zobrazení dvou obrazů vedle sebe.

Oba projektory, SP830 i SP831, využívají vestavěný zoom a nově systém automatického chlazení po vypnutí projektoru od sítě. Dále jsou projektory vybaveny řadou projekčních módů pro dosažení maximálního výkonu v rozdílných projekčních podmínkách a rozmanitém zobrazovaném obsahu jako například prezentace, hry nebo filmy. Projektory jsou osazeny mnoha vstupy včetně DVI-I (s podporou HDCP), komponentního, kompozitního a S-video vstupu.

Váš názor | Prohlížeč XnView v nové verzi 1.91.1

Témata článku: Video, Windows, Vysoký kontrast, HDCP, Hollywood, Lumen, Obraz, Projektor

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší