BenQ uvádí na trh „all-in-one“ mobilní myš P610

BenQ uvádí na trh „all-in-one“ mobilní myš P610

12. června 2007 – Společnost BenQ uvádí na český trh „all-in-one“ myš P610 pro mobilní uživatele. P610 přichází s pěti užitečnými funkcemi – super tenký vysílač, optický senzor s rozlišením 1000 DPI, životnost baterií až 3 měsíce, kontrolka kritického stavu baterií a 27MHz bezdrátová technologie pro spolehlivý přenos dat.

Více než dříve lidé pracují na cestách a požadují více funkcí od svých myší. Pokud myš nemá „pouze“ stylový design, kompaktní velikost, prodlouženou životnost baterií a ultra přesný optický senzor, ale je navíc nabízena i za skvělou cenu, pak je to pro uživatele ideální produkt. S BenQ řešením „all-in-one“ je P610 skutečně ideální pro pracovní nasazení v terénu.

Překvapivě super tenký USB vysílač myši P610 může být jednoduše uschován v těle myši, a je tak zároveň zabezpečen proti ztrátě.

P610 využívá pro přesnou kontrolu pohybu na většině površích optický snímač s rozlišením 1000 DPI. Pro vylepšení mobility pracuje P610 na bezdrátové frekvenci 27 MHz pro nerušený přenos dat. Další užitečnou vlastností je inteligentní kontrolka kritického stavu baterií, která upozorní uživatele na slabé baterie blikáním.

Díky dvěma módům úspory energie umožňuje P610 až 3 měsíce provozu na baterie, a to: 1. Při vložení minivysílače do těla myši se myš přepne do režimu spánku. 2. Pokud není myš dočasně používána, přepne se automaticky do režimu spánku.

BenQ bezdrátová myš P610 nevyžaduje softwarovou instalaci a je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac.

Témata článku: Windows, Slabá baterie, Přesná data, Blikání, Životnost, Tenké tělo, 1000, All In One

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji