BenQ-Siemens představuje model S81 - jeden z nejtenčích 3G telefonů s technologií UMTS dostupných na trhu

BARCELONA, ŠPANĚLSKO, 13. únor 2006 - Extra tenký telefon - plně vybavený technologií UMTS a fascinující díky své klasické eleganci – to je BenQ-Siemens S81. S pouhými 13mm patří tento mobilní telefon mezi nejtenčí UMTS mobilní telefony na trhu. Díky svému elegantnímu a jedinečnému vzhledu byl telefon oceněn mezinárodní cenou „If Design Award 2006“. BenQ-Siemens S81 je ideálním mobilním telefonem pro objevování různorodých možností mobilní komunikace. Funkce video telefonie umožňuje vidět se s přáteli či kolegy přímo během telefonního hovoru tváří v tvář.
BenQ-Siemens představuje model S81 - jeden z nejtenčích 3G telefonů s technologií UMTS dostupných na trhu

Speciální video-telefonní VDA fotoaparát na přední straně mobilního telefonu umožňuje video volání brilantní kvality. Audionahrávky ve formátech MP3, AAC, AAC+, AMR a WMA  mohou být díky UMTS stejně jako videoklipy stahovány přímo do mobilního telefonu. Pořízené záznamy lze ve stereo kvalitě přehrávat na integrovaném media přehrávači kdekoliv a kdykoliv. Vysoce kvalitní stereo headset, nabízený spolu s mobilním telefonem, má výbornou audio výkonnost. BenQ-Siemens S81 je vybaven 1,3 megapixelovým fotoaparátem s funkcí videozáznamu, desetinásobným digitálním zoomem a LED bleskem. Obrázky a video nahrávky se zobrazují na dvoupalcovém TFT displeji se 262.144 barvami. Interní telefonní paměť či výměnná microSD™ karta poskytuje dostatečný prostor pro všechna data - kdykoliv je lze synchronizovat s počítačem přes datový kabel USB DCA-150.

Nicméně tento elegantní model S81 nenabízí pouze multimediální zábavu, ale je také spolehlivým společníkem v běžném pracovním životě. Klíčové informace mohou být snadno synchronizovány s PC díky funkci organizéru. S81 umožňuje okamžitý přístup ke schůzkám, k adresám, poznámkám a emailům. Headset Bluetooth® Comfort (EU/UK) HHB-160/161 (dostupný jako příslušenství) je vhodný i pro telefonování za pohybu.

BenQ-Siemens S81 bude k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2006 v černo-stříbrném provedení. Ceny budou stanoveny lokálně.


Více o společnosti BenQ Mobile

Společnost BenQ Mobile je vedoucím hráčem v oblasti bezdrátových komunikačních přístrojů s velkou oblibou u spotřebitelů. Společnost se sídlem v Mnichově (Německo) je jednou ze tří obchodních jednotek firmy BenQ Corporation a držitelem licence Siemens AG.

Společnost BenQ Mobile, jejíž tržby v roce 2004 přesáhly 5,6 miliard eur*, těží ze své globální přítomnosti. Jejích více než 7 000 zaměstnanců pracuje v nejmodernějších zařízeních pro výzkum a vývoj v Aalborgu (Dánsko), Pekingu a Suzhou (Čína), Kamp-Lintfortu, Mnichově a Ulmu (Německo), Manausu (Brazílie), Mexicali (Mexiko), Tchajpei (Tchaj-wan) a Vratislavi (Polsko) a oddělení pro prodej, marketing a služby. Firma BenQ Mobile využije společných schopností a zdrojů k výrobě elegantních a kvalitních přístrojů, které zákazníkům přinášejí další možnosti mobility.

* kombinované tržby společnosti BenQ Mobile Phones a divize Mobilních telefonů společnosti Siemens v roce 2004

Váš názor Další článek: Český Telecom hlásí 300 tisíc zákazníků ADSL

Témata článku: Video, Comfort, Stereo, MicroSD, Pořízený obrázek, T mobile mobilní telefony, Běžné pořízení, Mobilní příslušenství, Headset, Bluetooth Headset, Mobilní telefony z číny

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší