BenQ představuje zcela novou řadu LCD monitorů s označením G

BenQ představuje zcela novou řadu LCD monitorů s označením G

20. září 2007 – Společnost BenQ představila novou řadu LCD monitorů s označením G. Nová řada G zahrnuje 10 modelů (G700, G700A, G900, G900A, G900W, G900WA, G2000W, G2000WA, G24000W a G2400WA) od standardního formátu 4:3 po širokoúhlý 16:10. Všechny modely se vyznačují ultrarychlou odezvou 5 ms, širokým pozorovacím úhlem 160 stupňů, proprietární technologií společnosti BenQ Senseye+Photo a jednoduchým, elegantním designem. V České republice jsou nyní dostupné modely G700,  G900 a G900WA.

BenQ technologie Senseye+Photo nabízí pět uživatelských režimů pro optimální zobrazení – standardní, dynamický, film, foto a sRGB režim. Tento režim zajišťuje barevnou věrnost pro precizní editaci fotografií a je kompatibilní s průmyslovým standardem sRGB, který zaručuje barevnou shodu při připojení k sRGB kompatibilním zařízením jako jsou digitální fotoaparáty, skenery a tiskárny.

Všechny modely řady G pracují s ultrarychlou odezvou 5 ms, která z nich dělá ideální společníky pro firemní software, domácí zábavu nebo další aplikace, které vyžadují vysoký zobrazovací výkon. Díky ultrarychlé odezvě je pohybující se obraz překreslen přesně, bez zpoždění nebo rozmazání.

S tenkým rámečkem kolem displeje modely G zapadnou do každého interiéru. Navíc jsou všechny modely řady G certifikovány cerftifikátem ENERGY STAR, který potvrzuje nižší spotřebu energie, a z toho vyplývající snížený dopad na životní prostředí. LCD monitor G2400W je v současné době energeticky nejefektivnějším monitorem mezi ostatní 24“ konkurencí.

Váš názor Další článek: GeCube oficiálně zahájilo dodávky Radeonů HD 2900 Pro

Témata článku: Software, Tenký monitor, Foto rámečky, Pozorovací úhel, Energy, Tenký film, Široký úhel, Širokoúhlý monitor, Odezva

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší