BenQ představuje vrchol pro domácí kino PE8720

11. října 2005
Podíl Firefoxu kolísá kolem 8 %
Nejnovější projektor společnosti BenQ pro domácí kino PE8720 je připraven ohromit Evropu obrazem s vysokým rozlišením a stylovým vzhledem. Tento projektor BenQ nabízí nejnovější technologické možnosti, jimiž osloví nadšence pro domácí kino s nejvyššími nároky a přenese do domácností skutečný zážitek jako při sledování filmů v kině.
BenQ představuje vrchol pro domácí kino PE8720

Nejnovější projektor společnosti BenQ pro domácí kino PE8720 je připraven ohromit Evropu obrazem s vysokým rozlišením a stylovým vzhledem. Tento projektor BenQ nabízí nejnovější technologické možnosti, jimiž osloví nadšence pro domácí kino s nejvyššími nároky a přenese do domácností skutečný zážitek jako při sledování filmů v kině.

BenQ promítá domácí kino pomocí nového DMD čipu HD3 DarkChip® od společnosti Texas Instruments™. Projektor pro domácí kino s digitální zobrazovací technologií DLP™ vás přesvědčí svým nativním formátem obrazu 16:9, kontrastním poměrem 6200:1, osmi segmentovým kolečkem pro jasné barvy a ševelením na zvukové úrovni pouhých 23 dB.

Projektor je vybaven technologií Senseye™, díky níž poskytuje výjimečnou ostrost a přirozené podání barev. Kromě automatického a dynamického vylepšení kvality obrazu, korekce stupňů jasu, inteligentního mapování barev a vyhlazování hran obrazu zajišťuje technologie Senseye™ také optimální nastavení kontrastu, barev a ostrosti.

Díky nové funkci elektrického posuvu objektivu Lens-Shift je hledání pozice projektoru PE8720 pro promítání mnohem snazší, protože nyní můžete dosáhnout dokonalého zarovnání obrazu na plátně, aniž by bylo nutné s projektorem pohybovat. V porovnání s funkcí digitální korekce lichoběžníkového zkreslení Keystone Correction poskytuje funkce Lens-Shift vynikající výsledky pokud jde o kvalitu obrazu, jelikož není nutné provádět žádnou kompresi obrazu ani jeho přepočítávání.

Stylový projektor, držitel ocenění „China IF Design“, má svítivost 1.000 ANSI lumenů. Pro optimalizaci barevného podání je vybaven osmi segmentovým barevným kolečkem. Možnost zobrazovat televizní obraz s vysokým rozlišením (HDTV) podporuje HDMI vstup, což zaručuje, že projektor BenQ PE8720 je bezpečnou investicí.

Cena a dostupnost:
Projektor BenQ PE8720 je k dostání ve většině evropských zemí od konce srpna 2005. Doporučená maloobchodní je pro ČR 231.000,- Kč s DPH.


O společnosti BenQ
BenQ je přední společností ve svém oboru, která spojuje nové technologie s moderním životním stylem
a designem. Mezi její produkty patří projektory, LCD monitory, digitální fotoaparáty, LCD TV, bezdrátová
a širokopásmová zařízení a produkty pro ukládání dat.

Výrobní závody společnosti BenQ jsou v Malajsii, Mexiku, Číně a na Tajwanu. Společnost na celém světě zaměstnává 13 865 pracovníků, kteří zabezpečují silný celosvětový marketing produktů a síť služeb sahající od asijsko-pacifického regionu přes Evropu po americké regiony. Laboratoře pro výzkum a vývoj má BenQ na Tajwanu (Hsinchu Lab), v Číně (Suzhou Software Development Center) a v Kalifornii v USA (Wireless Technology Center) ve městech Suzhou, Taipei, Taoyuan, Hsinchu a v San Diegu a pracuje v nich přes 2 000 zaměstnanců.  Společnost BenQ celkově podala 2 209 celosvětových patentů. V roce 2004 její tržby přesáhly 4,9 miliard USD. Více informací o společnosti BenQ můžete získat na našich internetových stránkách na adrese www.BenQ.cz.

Témata článku: Software, Diego, China, Kino, LCD TV, Lumen, San Diego, Shift, Taipei, Domácí kina, Obraz, Domácí projektor, Nativní rozlišení, Projektor, Nejnovější technologie, Vysoký kontrast, Nejnovější produkt, Nové Mexiko, Domácí kino, Výjimečný zážitek

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí