BenQ představuje novou řadu digitálních projektorů – MP720 a MP620

Praha, 8.února 2006 – Společnost BenQ představila svou novou řadu digitálních projektorů – dva modely MP720/MP620. Oba tyto digitální multifunkční projektory jsou ideální pro předvádění multimediálních prezentací jak v oblasti vzdělávání, tak v obchodním prostředí.
BenQ představuje novou řadu digitálních projektorů – MP720 a MP620

Jedinečná technologie vyrovnávání barev (Color Matching Technology)
Projektory MP720/MP620 poskytují dokonalou reprodukci skutečných barev díky dodržování standardu sRGB (Standard Red, Green and Blue – standardní červená, zelená a modrá). Barvy sRGB dosahují větší konzistence barevného podání na různých zobrazovacích zařízeních, jako jsou například monitory, tiskárny nebo notebooky, a poskytují věrnou reprodukci barev promítaných obrazů. Peter Chen, viceprezident a generální ředitel Digital Media Business Group společnosti BenQ k tomu řekl: „Implementací exkluzivní technologie společnosti BenQ pro vyrovnávání barev Color Matching Technology v projektorech BenQ MP720/MP620 je možné dosáhnout větší saturace barev a současně i rozšířené barevné škály a kromě toho využití vyspělé gamma korekce umožňuje ještě přesnější reprodukci barev obsažených v původních vstupních obrazech. Výsledkem je, že si můžete vychutnávat ten nejlepší možný zážitek ze sledování promítaného obrazu.“

Díky jasu 2500/2200 ANSI lumenů Vám digitální projektory BenQ MP720/MP620 umožňují promítat prezentace i v jasně osvětleném prostředí. Kromě jasného obrazu jsou vybaveny snadno použitelnými funkcemi – například devíti sadami aplikačních režimů, jež poskytují okamžité a optimalizované nastavení jasu, saturace barev a kontrastu, které zajistí nejlepší možné podání obrazu při výuce stejně jako při jiných aplikacích, jako například sledování filmů nebo hraní her.

Volitelné bezdrátové propojení
Jako volitelné příslušenství je k dispozici i bezdrátový modul LinkPro, jenž uživateli umožňuje volný pohyb během prezentací bez problémů s obtěžujícími kabely. Kromě toho software Wireless Wizard (Bezdrátový průvodce) určený pro projektory BenQ MP720/MP620 umožňuje snadno přepínat příjem vstupního signálu od více notebooků, což může být velmi užitečné při pořádání velkých setkání. A pro přenos dat na velké vzdálenosti je modul LinkPro vybaven připojením k síti LAN pro přenos prezentovaných dat v digitální formě a minimalizaci zpoždění signálu.

Konstrukce s prachovým filtrem
Projektory BenQ MP720/MP620 jsou nadto pečlivě zkonstruovány tak, aby dokonce ani neviditelné částečky prachu nemohly ani v nejmenším poškodit citlivé součásti projektoru. Speciálně navržený prachový filtr, který mikroskopické nečistoty zachytává, je v projektorech BenQ MP720/MP620 již vestavěn.

Technické údaje

  • Rozměry (ŠxVxH): 291 x 94 x 234 mm
  • Hmotnost 2,72 kg
  • Kontrastní poměr 2000:1
  • Životnost lampy: 3000/4000 hodin (Normální/Úsporný režim)
  • Poměr stran 4:3 s podporou poměru 16:9
  • Nativní rozlišení XGA
  • Jas MP620: 2200 ANSI lumenů / MP720: 2500 ANSI lumenů
  • Kompatibilní s NTSC, PAL, SECAM a HDTV (480p, 576p, 720p a 1080i)

O skupině BenQ Group
BenQ Group v současné době sestává z deseti společností, které působí nezávisle, přičemž společně využívají zdroje a výhody vzájemné synergie. Mezi společnosti BenQ Group patří AU Optronics Corporation, která je třetím největším světovým výrobcem LCD panelů, a dále společnosti Darfon Electronics Corporation, Daxon Technology Inc, Airoha Technology Corporation, Darly Venture Inc, BenQ Guru Software Co. Ltd, Philips BenQ Digital Storage a Cando Corporation. V roce 2004 přesáhly příjmy BenQ Group 10,8 miliardy USD.

Samotnou společnost BenQ Corporation tvoří tři hlavní obchodní skupiny – Computing Products, Digital Media a Mobile Business. Přestože tyto obchodní skupiny zahrnují široký sortiment výrobků, každá z nich se trvale zaměřuje na poskytování řešení orientovaných na potřeby zákazníků a navržených především s ohledem na digitální životní styl. V roce 2004 přesáhly příjmy společnosti 5,1 miliardy USD. Další informace můžete získat na našich webových stránkách BenQ.com.

Váš názor Další článek: Roadmapa Intelu: Conroe bude uveden ve třetím čtvrtletí

Témata článku: Software, Užitečný filtr, Třetí rozměr, Lumen, NTSC, Guru, Candy, Projektor, Velká vzdálenost, Technology Corporation, Nativní přenos, Technology, Nejlepší notebooky

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší