BenQ MK2443, LCD monitor nebo televize? Obojí!

Společnost BenQ představila LCD novinku – multifunkční monitor MK2443, jenž si najde místo v domácnostech či na stolech hráčů počítačových her. Model je přizpůsoben tak, aby mohl spolehlivě suplovat televizi a zároveň posloužil jako monitor k počítači nebo notebooku.

Představení 23,6“ modelu MK2443, který lze rovněž využít jako velký monitor k počítači, je odpovědí společnosti BenQ na poptávku trhu, kdy roste počet uživatelů, kteří od své televize očekávají jedinečné vizuální zážitky a ergonomii. Tito uživatelé hledají televizi s tenkou obrazovkou, která jim zajistí maximální požitek z kvalitního obrazu a současně bude cenově dostupná.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Zbrusu nový model MK2443 nabízí Full HD rozlišení, čas odezvy 5 ms či Technologii Senseye Human Vision napodobující lidské oko. Technologie je vyvinutá společností BenQ za účelem zvýšení kvality obrazu, zlepšuje barevnost, jas a kontrast vizuálního obsahu a prostřednictvím optimalizace pohybu vyhlazuje rychle běžící snímky – výsledkem je hlubší, sytější a detailnější obraz.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Použité rozhraní HDMI 1.3 x 2 navíc umožňuje převádět nezkomprimovaný signál do nejvyšší dostupné kvality.

Tento model je dostupný od června 2010 za částku 5.690 Kč bez DPH

Fotografie ke stažení naleznete zde.Pro více informací prosím navštivte internetové stránky na adrese www.benq.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika

Témata článku: Dostupný signál

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí