Battlezone se stala nejlépe vybavenou počítačovou hernou v Čechách a na Slovensku

Battlezone se stala nejlépe vybavenou počítačovou hernou v Čechách a na Slovensku

Tuzemská počítačová herna Battlezone přistoupila po více než pěti letech existence k zásadní inovaci svého vybavení. Za účasti společností Asus a Intel nabízí nyní příznivcům digitální zábavy celkem dvacet nových herních sestav. Ty jsou odladěny nejen po stránce maximálního výkonu, ale zohledňují i spotřebu elektrické energie. Battlezone se tak stala nejlépe vybavenou počítačovou hernou v Čechách a na Slovensku.

Více než osmnáct měsíců od předchozí inovace, kdy se do Battlezone jako první tuzemské herny nastěhovala dvacítka nových počítačů osazených čtyřjádrovými procesory Intel Core 2 Quad se i stejných počet dalších dosluhujících stanic dočkal svého nahrazení.

Za účasti významného světového výrobce počítačových komponent, společnosti Asus, a největšího světového výrobce mikroprocesorů, společnosti Intel, byly vyrobeny a do Battlezone umístěny odladěné herní sestavy, nabízející plynulou hru i těm nejnáročnějším herním titulům. V testech výkonu 3DMark 2006 a 3DMark Vantage dosahují nové počítače výkonu 15439, resp. 8301 bodů a své tři roky staré předchůdce tak překonávají více než pětinásobně.

Konfigurace:

CPU: Intel Core i7 920 2,66GHz (8MB/4,8GT/s)
M/B: Intel Smackover DX58SO s1366
Videokarta: ASUS VGA nVidia 9800GTX+ DK 512MB DDR3
RAM:  DDR3 3072MB
HDD:640GB (GREEN series)

je doplněna osvědčenými 19" monitory ASUS LCD VB191T. O montáž sestav značky Barbone se postarala česká společnost T.S. Bohemia.

„Nové procesory Intel Core i7 jsou hodnoceny jako nejvýkonnější dnes dostupné procesory pro PC. Jsme proto rádi, že nyni jsou dostupné i hráčům české herny Battlezone“, říká Petr Ulvr, obchodní manažer společnosti Intel, a dodává „Staré stroje s procesory Pentium 4 HT si odsloužily tisíce hodin, po třech letech ale již nutně potřebovaly obměnit.“

„Nové ASUS výkonné grafické karty splní i náročné požadavky nejnovějších her. Grafické karty ASUS 9800GTX+ v edici Dark Night zaručí dostatečný počet FPS každému hráči,“ hodnotí upgrade Ondřej Třetina ze společnosti Asus.

Zástupce herny Battlezone, Václav Kotyk, inovace komentuje: „Cílem Battlezone bylo vždy poskytovat hráčům to nejlepší a nejkvalitnější zázemí. Rád bych poděkoval našim partnerům, především společnostem Intel a Asus, že nám pomáhají tyto vize úspěšně naplňovat.“

Další článek: Bezplatný upgrade na Windows 7 – cena a nasazení dle výrobců

Témata článku: Dostupná komponenta, Herní karta, Osvědčený stroj, Dostatečná energie, Zásadní inovace, Náročný hráč, Významný hráč, Intel Core I7, DDR3, Bohemia, Dark

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší