Barracuda opět vítězí v hodnocení SC Magazine

Barracuda opět vítězí v hodnocení SC Magazine

Zařízení Barracuda Spam Firewall, Barracuda Web Filter, Barracuda IM Firewall, Barracuda Load Balancer a Barracuda Web Site Firewall se od svého uvedení na trh zařadila mezi absolutní špičku řešení z oblasti informační bezpečnosti. To dokládá i řada velmi prestižních ocenění, které produkty Barracuda Networks získaly od odborných magazínů i uživatelů.

Již na začátku letošního roku byla společnost Barracuda Networks díky svým produktům nominována mezi mezi finalisty v hodnocení Excelence Awards, které provádí odborný časopis SC Magazine, mezi jehož čtenáře patří především profesionálové z oblasti IT. Zmíněné výroční hodnocení má za úkol ocenit ta nejlepší a nejúspěšnější řešení z vybraných oblastí bezpečnosti informačních systémů. V kategorii Best SME Security Solution tak byl nominován produkt Barracuda Spam Firewall a v kategorii Best Instant Messaging Security Solution nominaci získal Barracuda IM Firewall.

Definitivní hodnocení bylo zveřejněno počátkem letošního dubna u příležitosti konání RSA Conference. Stejně jako i v minulých letech se řešení Barracuda Networks dostala na první příčky mezi řadou nominovaných produktů různých výrobců. Barracuda Spam Firewall získal ocenění "2008 SC Magazine Excellence Award" v kategorii bezpečnostních řešení pro menší a střední firmy. Produkt Barracuda IM Firewall se pak dočkal první příčky v hodnocení samotných uživatelů, když v rámci ankety mezi čtenáři SC Magazine získal ocenění Reader’s Trust Award, jakožto nejlepší řešení z oblasti Instant Messagingu.

Ocenění od SC Magazine i od odborné veřejnosti opět potvrzuje vedoucí postavení společnosti Barracuda Networks v oblasti antispam řešení a instant messagingu. Tento úspěch tak navazuje například na ocenění “Best of Connections 2007 Awards”, které Barracuda Web Filter získal koncem minulého roku od magazínu Windows IT Pro. Připomenout lze i skvělé umístění tohoto zařízení v rámci loňské recenze provedené rovněž magazínem Secure Computing, který při srovnávacím testu produktů zařadil Barracuda Web Filter mezi špičku v kategorii řešení pro web filtering a udělil mu maximum pěti hvězdiček spolu s ratingem "Recommended".

V České republice je distributorem zařízení Barracuda společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10, www.gestocomm.cz

Váš názor Další článek: Největší internetová parfumerie skupuje konkurenci

Témata článku: Instant Messaging, Rating, Barracuda, Nejúspěšnější uvedení, Solution, Skvělé řešení, Best, Nejlepší řešení, Absolutní špička, Trust, Firewall, Vybraná oblast

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší